Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az hogy nem szeretek emberekke...

Az hogy nem szeretek emberekkel, emberek között dolgozni, az nagyon negatívan fogja befolyásolni a karrieremet?

Figyelt kérdés
Szerintetek van lehetőség arra, hogy úgy fussak be egy jó karriert, hogy nem nagyon érintkezek emberekkel? Az érintkezést itt a kommunikációra értem, és nem másnemű érintkezésre, mint például átadni valamit kézből kézbe, vagy egymás mellett ülni de szóváltás nélkül. Ezek ugyanis még beleférnek. Bank-pénzügyi végzettségem van, és megrökönyödéssel kell tudomásul vegyem hogy az állások nagy részénél elkerülhetetlen az emberekkel történő kapcsolatfelvétel.
2012. márc. 19. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jól végzed a munkádat, akkor mindegy, mennyire vagy emberszerető. Ez csak akkor gond, amikor elkerülhetetlen, hogy hosszabb időt tölts a kollégáiddal.

Velem ugyanez a helyzet egyébként. Egyszerűen nem esik jól a kollégákkal beszélgetni, nem szeretek velük lenni, ez van. Hál'Istennek egyelőre még egyedül vagyok az irodában és csak ritkán nyitják rám az ajtót, a szobatársam ritkán van fent Pesten. Eddig a workshopokat és hasonlókat is megúsztam, előre félek, mi lesz, ha mennem kell majd. :S Két nap szenvedés.

2012. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bank-pénzügyi végzettséged van akkor sajnos kell majd életed során emberekkel kommunikálnod.Próbáld meg feltárni az okát hogy miért vagy ilyen távolságtartó az emberekkel,akár szakember segítségével.
2012. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen karriert nem lehet befutni. A jó kapcsolatteremtési képesség többet jelent mint a szakmai tudás.
2012. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így legalább tudod, milyen területen kell sokat fejlődnöd! Én is így voltam, mint te, mára már élvezem a kapcsolatteremtést, remek kihívást találok benne, hogy a legkülönfélébb emberekkel beszédbe elegyedjek.
2012. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondhatnám hogy nagyon távolságtartó vagyok, van egy pár ember akikkel időközönként beszélgetek, meg találkozunk, de ha túl gyakran találkozok bármelyikkel is, akkor egyszerüen kifogyok, nincs már amit mondanom, és egyszerűen elegem lesz az emberek társaságából. Tehát nem feltétlenül velük van baj, csupán azzal hogy nincs nekem szükségem sok időre emberek között. Ha számítást akarnék csinálni, akkor a napi 1-2 óra bőven megteszi. Munkahelyen meg ugyanazokat az embereket látod napi 8-10 órát, és egy idő után már úgy megunom, hogy egyszerűen nem kommunikálok velük. Emiatt persze azt gondolják, hogy bajom van velük, duzzogok vagy mit tudom én. Persze nem velük van a baj, de általában mindig magukra veszik, és el kezdenek emiatt kötözködni velem teljesen ártatlanul. Most álljak le és magyarázzam el nekik, hogy nekem nincs kedvem beszélgetni? Nemcsak velük, hanem senkivel sem? Az életem eddigi problémáit mindig az okozta hogy a kelleténél kevesebbet kommunikáltam. De mit tegyek ha ilyen vagyok?
2012. márc. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!