Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy "építsem" fel a karrierem...

Hogy "építsem" fel a karrieremet? (egy kis segítség kéne)

Figyelt kérdés
A Malévnél szeretnék pilóta lenni, de nem tudom hogyan kezdjen el a repülős karrieremet.Azt tudom hogy 2 éven belül (16 évesen) elkezthetek pilótaiskolába járni, de ott csak kis gépekkel tudok majd repülni (pl.: PZL 104 Wilga,cessna 172/182, zlin 142)
2010. nov. 2. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A repülős részéhez nem értek, de az biztos, hogy nagyon-nagyon jól kell tudni angolul. Viszont a múlt héten láttam egy filmet egy 30-as pasiról, aki gyerekkora óta arra vágyott, hogy a Malévnál lehessen pilóta, de kapcsolatok hiján sajnos nem sikerült.
2010. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem volt egy rokonom aki pilóta volt (nagypapán bátyának a gyereke). Ki akartam faggatni érről hogy hogyan legyek tipusfőpilóta a Malévnél, de sajnos már meghalt. :(
2010. nov. 2. 18:50
 3/6 anonim válasza:
Én akiről hallottam hogy pilóta lett a malévnél az mind katonai pályán indult el, ott volt pilóta majd onnan tért át a polgári repülésre.
2010. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de azért nem mindenki úgy kezte

az a rokonom aki sajna már meghalt, ő is vadászgéppilótaként kezte

2010. nov. 2. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk, hogy a Lufthansánál hogyan működik: [link]


Ismerős híján is felveheted a Malévvel a kapcsolatot és megkérdezheted a menetét vagy akár más légitársasághoz is fordulhatsz.

2010. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Malév pilótaképzése a Nyíregyházi Főiskolán van, évente max 8 embert vesznek fel államira (úgyhogy lehet tippelni mik az elvárások) vagy 2milla /félév +repülés. Ha nem ezt a módot választod akkor is lehet (mész a szamárlétrán vitorlázótól) csak akkor nem tízmillió lesz a képzésed hanem tízmilliók.
2010. nov. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!