Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az UFS Group Holdingról...

Az UFS Group Holdingról hallottatok valamit? Dolgozott már ott valaki?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy álláshirdetésükre (erre: www.allasok. Org/10429/gazdasagi-teruletre-munkatarsakat-keresunk ), de elég gyanúsnak tűnik, én pedig normális (értsd nem mlm, ügynöki, jutalékos stb. ) állásra pályáznék. A tapasztalatokért hálás lennék, főleg, ha valaki mostanság volt interjúzni náluk!
2012. márc. 19. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Pénzügyi területen működő MLM cég. Nem tartozik a legnagyobbak közé, de nem is névtelen. Engem háromszor kerestek meg, de nem érdekelt. Másik MLM üzletet építek.
2012. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

20 ezerért elvisznek Balatonkenesére. Egész nap ömlengés ugyanarról,nagyon ügyesen, agykontrollosan...Balatonból,wellnessből semmit sem tudsz élvezni,annyira sűrű a programod. Van csapatépítő,disco,alkoholizálás 4 csillagos árakon.

Miután ezt elvégezted,köss egy biztosítást 140 ezerért,hogy feljebb tudj lépni. telózz a saját mobilról;vagy lesz ügyfél vagy nem. ha nem akkor lesz qva nagy számlád..vannak tréningek is,ahol ugyanazt mondják,csak más körítéssel...nyaralás,happység....Én megszívtam...

2012. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
...és most várom a telefonszámlát...........
2012. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az olyan cégeket,akik előre pénzt kérnek,jobb azonnal otthagyni,mert ki tudja még később mibe rángatnak bele.


utolsó kommentelő,megkötötted azt a méregdrága biztosítást? ott dolgozol még?

2012. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem kötöttem,nem dolgozom. de a számla(telo)hála Allahnak nem lett sok:)
2012. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
viszont megint hívogatnak....
2012. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos nincs elég ügyfél,akit bepalizhatnak :)))
2012. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!