Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Hucom Telecomnál dolgozott...

A Hucom Telecomnál dolgozott már valaki? Főleg a call centeres munkakör érdekelne, mennyi a kereset, ebből mennyi fix és jutalék!

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan 120 a fix és a mozgó sáv az olyan 20-30e.
2012. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves Első Válaszoló! 120 fix? ez biztos? kicsit soknak tűnik,mert ilyen jellegű pozícióknak kb. 70-80 szokott a fix lenni,erre jön a jutalék... Bocsánat a visszakérdezésért, csak nekem nagyon nehezen hihető, hogy egy call centeres munkával havi 120-150-et is haza lehet vinni. Gondolkozom, hogy jelentkezzem-e hozzájuk,mert a cégről jókat hallottam, csak fizu ügyben nem tudok semmit...
2012. márc. 20. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:

SZIA!


Dolgoztam ott egy rövid ideig. Nem igazán ajánlom olyan 120-130 meg tudsz keresni,de szó szerint vért fogsz izzadni.

Amikor ott dolgoztam úgy nézett ki, hogy 8órára vagy bejelentve nettó 450 forintra amit megkapsz a számládra,de elméletileg 600 a nettó órabér. A kettő közti kompenzációt megkapod borítékban ill. a jutalékot. Hó végén ha nagyon jó vagy kereshetsz olyan 120-130 körül. Van 1-2 ismerős aki ott dolgozik, de nagyon panaszkodnak, hogy kegyetlenül leszabták a fizetést. Jutalék meg úgy van, hogy meghúznak egy limitet és ha ez alatt teljesítesz gyakorlatilag az első hónapban mehetsz is. Valamint elhúzzák a mézes madzagolt, ha ennyit teljesítesz akkor rengeteg pénz vihetsz haza, de ez úgy van kitalálva hogy lehetetlen elérni.

Plusz még ott állnak feletted ostorral és csapkodnak: DOOOOLGOZZZÁÁÁ!!:)

Illetve fizetésed nagyban befolyásolja, hogy üzletkötő megköti e a számlád v. nem ez függ hogy aznap milyen lábbal kelt fel v. hogy mennyire vagy neki szimpatikus. Mellesleg elég furcsa emberek dolgoznak ott.

Fontos dolog a Hucom Telecom nem igazán jól csengő név a piacon készülj fel, kapsz hideget meleget az ügyfelektől, ha minden féle képen ilyen helyen szeretnél dolgozni ajánlom a H1 Telekomot, 4Voice, 3C Telecom, Magyar Telefon Társaság sokkal korrektebb cégek és jobban is fizetnek.

2012. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!