Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a foglalkozásod? Mennyit...

Mi a foglalkozásod? Mennyit keresel? Milyen iskolát végeztél?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Bármixer vagyok, 1600 fontot keresek, és vendéglátó szakközepet végeztem. Amúgy ez utóbbival a kutya nem foglalkozott soha a munkahelyemen, meg se kérdezték.

Mellette néhanapján recepciós vagyok egy Hotelben.

2012. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a kérdése már 100x feltették itt, az is igaz, hogy némelyiket már több éve és azóta sokat változtak a fizuk.

Pilóta vagyok, kb 1,3 - 1,7M nettó havonta a repült óráktól függően, gépészmérnök a végzettségem. Tudom sokaknak ez álom fizu, de rengeten energia, pénz és tanulás van mögötte, hogy azt csinálhassam amit szeretnék. És volt idő amikor kajára is alig volt pénzem.

Sok siker mindenkinek az életben!

2012. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Flector 67 ***** válasza:
77%
Pilótaként meg is érdemled. Azért a tudást, a munkát meg kell fizetni.
2012. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegképes könyvelő vagyok,felsőfokú OKJ végzettséggel és 140e. bruttó a fizum könyvelő alkalmazottként egy áruházlánc központjában.Edédjegy nincs,jutalom negyedévente mikor hogy, általában termék (műszaki cikk) a fizunak megfelelő összegben.
2012. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Utaskísérő vagyok a BA-nél.


Összeget bocsi, de nem írok; elég annyit, hogy nagyon jól.


Itthoni érettségim van, illetve a légitársaság tanfolyamát végeztem el.

2012. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Flector 67 ***** válasza:
50%
Nyugodtan leírhatod. Gondolom 2 milla körül. Azért kinn mások is megkeresnek ennyit, nem kell titkolnod:)
2012. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, elég jó összeg, milliós, ha forintba átszámolod. Persze, a helye megvan, nem szórom el hülyeségekre.
2012. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Flector 67 ***** válasza:
55%
Hát helyes. Ez tiszteletre méltó. Sokan nem becsülik a pénzt.
2012. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Érettségim van és két középfokú nyelvvizsgám, jelenleg építkezésen dolgozok családi vállalkozáson belül(csatornát pucolok, pakolok, tehát nehéz fizikai munkát végzek), 100.000 nettót keresek egy hónapban + üzemanyag támogatás(messze járok dolgozni, azt fizeti a cég).
2012. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 blapok válasza:
Katona vagyok, mindig is ez volt az almom. Nem Magyarorszagot szolgalom, mert ott nem lattam ertelmet...ez az en sajat velemenyem. 1200eurot keresek, vannak idoszakok, mikor 3000euro felett! Mindenki kovesse az àlmàt, mert elérheto, csak sokat kell tenni érte es meg kell talalni a helyes utat!
2013. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!