Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a foglalkozásod? Mennyire...

Mi a foglalkozásod? Mennyire vagy karrierista? Hogy haladsz a szamárlétrán felfele? Mit jelent számodra karrier?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Karrier az, ha enyém a szamárlétra (illetve a tiéd). Ha föl akarsz mászni rajta, tedd, de ne csodálkozzz, ha egyszercsak elveszik a létrát.
2010. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nincs lehetőség feljebb lépni, ezért is fogok többek között, munkahelyet változtatni miután lejár a szerződésem. de amúgy szerintem az a fontos, hogy olyan vmivel foglalkozzon az ember, amit szeret, nem az, milyen gyorsan lépked fel a szamárlétrán.
2010. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Még ha csak pályakezdő vagyok, de igen, nagyon jól haladok. Olyan munkát kaptam, amit szerettem volna, fizetése több mint kétszerese az átlagnak, és az előrelépési lehetőségek meg egész Európában lehetségesek lesznek majd számomra.
2010. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Előző, remélem nem magyar nyelvet tanítasz majd egész Európában.
2010. jún. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
NE IRIGYKEDJ!!! SZOKJÁL LE ERRŐL A MAGYAR MENTALITÁSRÓL!!!
2010. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
haha, azt hiszed irigylem? magyarul sem tud, csak erre akartam kilyukadni, persze az tényleg magyar mentalitás, hogy ha valaki nem ért valamit, hozzá se szóltak, akkor is leüvölti az ember haját.:)
2010. jún. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mert már nagyon elegem van abból, ha valaki írja, hogy jobban keres/gazdagabb az átlagtól, akkor 100% hogy a következő az valamilyen beszólás lesz.
2010. jún. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

oké, én megértem, ez biztos így van, de én biztos nem irigykedem, mert kis esélye van, hogy többet keres nálam. de ez nem mérvadó, én valóban csak azt kritizáltam, hogy nem tud összerakni egy nyelvtanilag helyes mondatot, de tolja, hogy ő majd mennyit keres. nekem meg talán ebből van elegem. :) egyébként nem én pontoztalak le, de most már engem is lehet többször is, most hogy "hivalkodom" a keresetemmel, mert biztos ez így értelmezhető.

egyébként elvittem, elvittük a témát, hogy a kérdezőnek is válaszoljak, én külföldöm dolgozom több éve, egyáltalán nem vagyok karrierista, nem is tudnék, mert a szamárlétrán felfelé haladás előre meghatározott, tehát csak elrontani tudom, ha mindent megfelelően teljesítek, akkor szabott időrenben haladok felfelé. így a karrier számomra nem sokat jelent, mert a munkakör az előléptetéssel ugyanaz marad, csak a fizetés lesz mindig magasabb.

2010. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de milyen munkakörben dolgoztok?
2010. jún. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!