Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hátrányt jelenthet, ha csatola...

Hátrányt jelenthet, ha csatolandó másolatként szerepel az erkölcsi bizonyítvány, de én csak akkor váltom ki ha megfelelek az elvárásoknak?

Figyelt kérdés
Annyi van önéletrajzban hogy büntetlen előélet. Ebből csak tudnak rá következtetni hogy ki tudom váltani.
2012. márc. 21. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés - mivel 3 hónap az érvényességi ideje, ezért én is minden állásomnál így csináltam. Magáncégeknél nekem mindkét esetben elfogadták, egyáltalán nem jelentett gondot, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy hiányszakmában dolgozok. Ilyenkor írd bele az önéletrajzodba, hogy "büntetlen előélet - a kért erkölcsi bizonyítványt bármikor ki tudom váltani"! Állami cégek esetében viszont kötelezően ellenőrzik, hogy a pályázatod az előírásoknak megfelelő-e, ha szabálytalan (pl. mert hiányzik belőle az erkölcsi), akkor el sem fogják bírálni, automatikusan elutasítják. Ilyen helyekre sajnos ki kell váltani, még ha bosszantó is ezt 3 havonta megtenni.
2012. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!