Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a BKV-nál, MÁV-nál...

Milyen a BKV-nál, MÁV-nál dolgozni? Munkamorál, fizetés, minden érdekel.

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
bekerülni nagyon nehéz, ismerősök jól jönnek. a morál most a bkv-nál a béka segge alatt van, elvettek 20-30 ezreket a fizetésekből. a mávról nemtudok nyilatkozni.
2012. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
A MÁV-nál msot rúgja az utolsókat a kommunista berendezkedés. Apám már több mint 20 éve lelépett, amikor először számon kérték, ha nem készült el a munka. Azóta nehezebb lett, de még most is magasan ott van a legnagyobb henyélés. Dolgozik ott haverom. 8 órát dolgoznak naponta, és múltkor vérig volt sértve, hogy nem mehetett haza pénteken a fél 2-es vonattal, mint eddig, hanem ki kell dolgoznia az óráit pénteken is. :D
2012. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Jah, de ezt egy vasutasnak el ne mondd, mert habzó szájjal fog elküldeni a pics@ba. :D Ha netán itt is beleszalad a válaszomba egy, majd meglátod. :)
2012. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm dolgozik a BKV-nál. Én úgy fogalmaznék, hogy nem szakadnak meg, kényelmes a munkájuk a "gaz multiknál" dolgozókhoz képest. De én valahogy mégsem szeretnék odamenni - egyszerűen az ember lelassul ott.
2012. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A férjem MÁVos mozdonyvezető. Mivel nem jelezted milyen pozícióról kérdezel, igy leirom ezt is. Baromi jól fizetnek de óriási a felelősség. Juttatás többek között évenkénti 300k amit szabadon eloszthatsz több fő terület között, mire kéred. Ruhapénz, szép kártya lakástámogatás, albérlet támogatás, internet stb.

Szóval jó hely. Csak a nejed nem fogja szeretni, hogy sosem lát.:)

2013. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!