Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki dolgozik a L'orealná...

Ha valaki dolgozik a L'orealnál vagy dolgozott kérem osszon meg taparztalatokat, milyen végzettség szükséges a bejutáshoz stb?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Bírom az ilyen kérdéseket:))

Az amúgy államtitok, hogy milyen pozíció érdekel? Irodát akarsz takarítani vagy projektet vezetni?

2012. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A pozíciót, illetve hogy Lorealon belül milyen divízió érdekel (L'Oreal, Vichy, La Roche-Posay, Lancome, stb.) tényleg nem ártott volna pontosítanod :) A Vichy-LRP vonalon patikalátogatóként leginkább (diplomás) közgazdászokat alkalmaztak, a továbbképzési csoportjukban dolgoztak gyógyszerészek is. A francia nyelv ismerete előny, az angolé elvárás, ugyanígy a gondos, ápolt megjelenés is. A többi divíziójukkal kapcsolatban sajnos nincsenek ismereteim - szerintem próbálkozz, vidd be személyesen az önéletrajzodat az irodaházukba(az Óbuda Gate üzletházban vannak a negyediken), ne add fel, stb.
2012. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A felvetés jogos,de azért gondolhatod hogy nem takarító munkakörre gondoltam. Pl. most meg van hirdetve területi képviselői pozíció.Beadtam két óra múlva meg jött az angol elutasító email.Az érdekességet ott láttam benne,hogy 6évvel ezelőtt ugyanerre a munkakörre behívtak interjúra mikor csak érettségivel meg nulla munkatapasztalattal rewmdelkeztem.Azóta van diplomám,angol közepfok,szerte agazo tapasztalat...igaz a diplomám nem vág oda.Az észrevételem megirtam nekik is :-)Az elmult felevben 3szor adtam be hozzajuk mindig sikertelenül.Én úgy vélem,hogy az akarat néha többet számít egy diplománál is.
2012. márc. 23. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!