Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemsokára végzek a sulival,...

Nemsokára végzek a sulival, de fogalmam sincs milyen munkát kellene keresnem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már van 1 okj-s szakmám, nyár elején megszerzem a 2.-at.

De nem tudom elképzelni, hogy milyen munka lenne ideális számomra. Sajnos a nyelvek nem nagyon mennek, pedig a szakmáimhoz jól jönne, de nem feltétlenül azokba szertnék elhelyezkedni. (még majd fejlesztem a nyelvtudásom)

A Vaterán árulok, abból egész jó bevételem van, de az nem bejelentett munka. Folyton ezen gondolkozom, hogy mit csináljak. Javaslatok?


2012. márc. 24. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha tényleg olyan munkahelyet akarsz, ahol nem éhbért adnak, akkor kell legalább 1 nyelv ismerete.
2012. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vállalkozz. A vatera jó irány lehet!
2012. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha végeztél a sulival akkor keress munkát valahol hogy legyen valami tapasztalatod, elsősorban a gyári munkákat próbáld meg mert nem olyan veszélyesek azok a helyek és kezdésnek szerintem bőven jó. Így gyűjthetsz pénzt ha még a szüleidnél élsz be adsz a családi kasszába valamennyit a többit meg tartalékolod és később egy vállalkozásba kezdesz olyanba amihez értesz és szereted csinálni. Én is ezen agyalok már egy ideje de még a jelenlegi munkahelyemen 1-2 évet még kiszeretnék húzni.
2012. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy miket árulsz vaterán? :)
2012. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindegyik hasznos volt! De ha még valakinek van ötlete írjon :)

Tudom a nyelvismeret fontos, úgyhogy azon mindenképpen javítani szeretnék!

Igen, a gyáras meló is megfordult a fejemben.

Nem tudom hogy ez hogyan működik, a vállalkozóit ki lehet váltani és azzal vaterázni?

2012. márc. 24. 18:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyermek, és felnőtt lábbeliket, ruhákat, játékokat (főleg plüss).
2012. márc. 24. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 14:05 ös, nálad mit jelent a nem olyan vészes gyári meló?


Én bejártam délután 14:00ra és hazajöttem másnap reggel 5:35 kor. Ez eléggé átlépi a nem vészes határt, erre az 1 napra, pontosítsunk éjszakára kaptam 4036Ft-t pótlékokkal együtt. Beszélhetünk róla hogy mi a nem vészes..

2012. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!