Átverés lehet ez?

Figyelt kérdés

Munkát keresek, és találtam egy betanított munkát, rákérdeztem, mégis miről lenne szó stb.

Kaptam e-mailt, miszerint ncr chipeket kellene válogatni, otthon végezhető. 1 megcsinált doboz után 1000 forintot lehet kapni, viszont kérnek egyszeri 1000 ft kauciót, utána hoznák csak az 1. dobozzal, elvileg azért, mert ingyen küldik ki. Amit az első fizetéssel visszaadnak.

Elvileg az egész ország területén "dolgoznak". Hallottatok már róla? Átverés lehet?


2012. márc. 25. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden ahol előre pénzt kérnek az átverés
2012. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam. :S Mindenesetre visszaírtam, hogy valami bővebb adatot küldjenek már a cégről, hogy tudjam: léteznek. Az e-mail cím is gyanús, citromailes...
2012. márc. 25. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
még ha lenne honalap (azt bárki csinálhat),akkor is jobb ellenőrizni a cégnevet a cégnyilvántartásban. De ha valaki még arra se veszi a fáradságot,hogy rendes emailcíme legyen....
2012. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!