Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudna mondani valaki jó...

Tudna mondani valaki jó diákmunkát a nyárra?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,sok mindent elvállalnék,de mindenképpen jól fizető állásra vadászok.
2009. jún. 14. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok, azóta új "élménnyel" gazdagodtam, szerintem bátran leírhatom névszerint is: a méltán híres és """kedvelt""" Next + ügynökség betalált egy hostessmunkával, minden szép, és jó, a nevüket persze a telefonban nem mondták még meg, csak a helyszínen. Én meg nem szegény, ártatlan embere átb*szásából szeretnék nyaralni menni, köszönöm szépen... Vigyázz minden ilyennel! Vagy találtál már?


Ui.: a legtöbb fotózás, amit hirdetnek, akárhogy írják, erotikusba fullad, vagy neked kell fizetned, a modellügynökségeknél sorok állnak azért, hogy bekerülhessenek újságba, reklámba, vagy valami. Ne dőlj be.

2009. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, most olvastam újra, egyrészt a fotózás nem könnyű, másrészt meg ez nagyon nem úgy van, hogy te eldöntöd, hogy alkalmas vagy arra, hogy fotózzanak...:) Lehetsz szép, vagy csúnya, mivel emberek választják ki a modelleket, (ami tényleg nem úgy megy, hogy besétálsz az utcáról, és munkát kapsz) nem biztos, hogy pont téged szemelne ki az illető.
2009. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
magamtól nem találtam volna ki h megyek fotózni. regetegen kerestek meg vele.. még semmit nem tláltam..illetve vannak egész jó uszodás munkák,csak szerződéssel lehet sajnos kezdeni,ami decemberig tartana és minden héten vállalni kéne 25 órát...suliidőben pedig az elég necces lenne:S
2009. júl. 8. 22:36
 14/14 anonim válasza:
Én 12 vok,és nyárra szeretnék(Pécs).
2010. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!