Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem sikerül nekem semmi?

Miért nem sikerül nekem semmi?

Figyelt kérdés
Nem találok hétvégi másodállást Budapesten, már hónapok óta keresgélek, de csak diákokat vesznek fel mindenhová. Árufeltöltés meg ilyeneket nézek (meg igazából bármit), olyan kellene amit különösebb szakmai képzettség nélkül elvégezhetek. Én csinálok rosszul valamit, vagy tényleg semmi nincs egész Pesten?

2012. márc. 25. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem találok, de még főállást sem.
2012. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy hiába akarok bármit is elérni, nincs rá esélyem hogy előrébb lépjek. Itt vagyok 25 évesen albérletben, több száz ezer ft hitellel a nyakamban, egy korábbi rossz döntésemnek köszönhetően, a fizum meg arra elég hogy megéljek és kifizessem a törlesztőket meg a rezsit, albérletet. Szeretnék már egy autót, meg egy saját lakást vagy házat, hát ez olyan nagy dolog a XXI. században???
2012. márc. 25. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én, még kocsigyűjtőnek is jelentkeztem a Tesco-hoz.
2012. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is bevállalnék elég sok mindent, voltam én 16 évesen tehénpásztor is:)
2012. márc. 27. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehénpásztor?

Ne már, azt én, kipróbálnám, ha tudnám!

És nem viccelek...

2012. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a diákok olcsóbbak a cégnek. Téged is csak hétvégére alkalmaznának (ha jól értem, ezt másodállásban csinálnád), az meg szintén több pénzbe kerül a cégnek, mintha egy főállásút vennének fel.
2012. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy fel se hívnak hogy mennyiért vállalnám el. Mivel kell a pénz, olcsón elvállalnám:D
2012. ápr. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!