Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megpályázok egy állást,...

Ha megpályázok egy állást, akkor az önéletrajzba beleírjam az összes eddigi munkatapasztalatomat, vagy elég csak az álláshoz kapcsolódót?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el, szerinted melyik meggyőzőbb a munkáltató számára. Az önéletrajzba azt írsz, amit akarsz, csak ne hazudj. Ne legyél te is egy azok közül, akik valami képzelt elvárások miatt rontják a saját esélyeiket.
2012. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden olyat írj be, amihez valamilyen szaktudás kellett, hiszen ha most nem is arra a munkakörre vesznek fel, később jól jöhet a tudásod a cégnek.
2012. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben, beleírtam :)


Ha esetleg még erre jár valaki: Mi a véleményetek a folyamatban lévő főiskolai tanulmányokról?


Én kezdem azt hinni, hogy ezt le kéne tagadnom, hogy felvegyenek, mert mindenhol attól félnek, hogy majd hanyagolom emiatt a munkát :(

2012. márc. 28. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség szerintem,te tudod mire vagy képes
2012. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pontosan. Ez az, hogy ÉN tudom, mire vagyok képes, de a velem szemben ülő hr-es nem hiszi el, hogy meg lehet csinálni. És kötekedik :)


Pedig láthatja, hogy az elmúlt 2 évet is megcsináltam főállásom mellett (és sejtése sincs róla, mennyi mindent csinálok másodállásban).


Nem egy állásinterjún kifogásolták már a folyamatban lévő tanulmányokat :/

2012. márc. 30. 17:51
 6/6 Marika40 válasza:
Mondjuk ha több munkahelyem volt és ami tényleg igaz,hogy csődbe mentek...azt is írjam bele vagy ne. Beleírtam és mit ne mondjak nem sok helyről jeleztek vissza.lEHET HOGY BUTASÁGOT CSINÁLTAM??????
2012. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!