Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem befejezett iskolát hogy/ho...

Nem befejezett iskolát hogy/hova írjam önéletrajzba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 01:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A nem befejezett iskolát nem szokták az önéletrajzba beleírni.Az nem igazán jó pont,ha valaki leírja,hogy nem fejezte be a sulit.
2012. márc. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
az elsőt még kiegésziteném azzal ha netán azért nincs befejezve mert folyamatbe van akkor beleírhatod, ugyanis sokan járnak esti iskolába akiknek már csak 1-2 vizsga van hátra, ilyenkor belelehet, csak utalj rá hogy folyamatban
2012. márc. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nincs folyamatban :S ennyire gáz beleírni? mert én ugyan nem szégyellem bevallani, hogy tévedés volt és a mostani szakmám - amiben jelenleg is elhelyezkedni kívánok - miatt hagytam ott, hogy azt elvégezhessem és annak szenteljem az időm
2012. márc. 21. 02:54
 4/22 A kérdező kommentje:
+ még annyi, hogy 4 évig kihúztam a két éves képzést, hogy diák maradhassak, voltak anyagi és családi és egészségügyi okok is...nagyon gázosan hangzik ez igaz?
2012. márc. 21. 03:00
 5/22 A kérdező kommentje:
vagy jó variáció az ha azt mondom, hogy folyamatban van, de passziváltatva van...úgy se nyomozzák le
2012. márc. 21. 03:29
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

Gáz beleírni a a nem befejezett iskolát.Hazudni sem éri meg,mert van cég amelyik felhívja a sulit,és érdeklődik.

Az meg egyenesen rossz pont ha valaki szépen leírja,hogy nincs befejezve a suli,mert más szakmát választott.Így értelmes sem lenne felhozni a nem befejezett iskolát.

Ha a szakmádban akarsz elhelyezkedni akkor tessék leírni a szakmai iskolát(amit befejeztél) és le kell írni a szakmai gyakorlataidat..Hazudni,és felesleges dolgokat nem kell beleírni.

2012. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

" + még annyi, hogy 4 évig kihúztam a két éves képzést, hogy diák maradhassak, voltak anyagi és családi és egészségügyi okok is...nagyon gázosan hangzik ez igaz?"


Ugye te viccnek szántad,hogy ezeket is beleírnád?? Mert ha nem,akkor ilyet meg se említs! Ha valaki ilyeneket ír le,és le is írja hogy a sulit sem fejezte be,annak az önéletrajza egyből a kukában landol.

Hidd el tudom.Munkaközvetítő irodában dolgozom,elég sok önéletrajzzal találkozom.

2012. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
értem, így viszont van egy 2 éves lyuk az érettségi és a szakmám elvégzése között, akkor erre kamuzzak?
2012. márc. 21. 11:52
 9/22 A kérdező kommentje:
és mit lehet erre kamuzni?
2012. márc. 21. 11:57
 10/22 A kérdező kommentje:

ma 10:56

még annyi, hogy ezt nem írnám bele, csak ha az interjún rákérdeznek, mert az önéletrajzzal csak az a célom, hogy behívjanak, ám az interjún már előkerülhetnek ezek, hogy "na és mit csinált két évig"

2012. márc. 21. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!