Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún három rossz...

Állásinterjún három rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés

Bár személyesen (még) nem tapasztaltam, de sok helyen olvastam, hogy ezt szeretik megkérdezni.

Olyat kéne persze mondani, ami nem tüntet fel rossz színben, de azért nem is ordítóan benyalós, mint a "munkamániás vagyok".

Persze nem tudjátok az én rossz tulajdonságaimat (nyilván és szerencsére), de azért azért érdekelne egy kis ötletbörze, hogy ki mit mondana erre, és hogyan mondaná úgy, hogy még jónak is hasson. ;)



2012. márc. 20. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyet tudok magamról:

Nehezen kérek segítséget, ezért először inkább önállóan próbálom megoldani a felmerülő problémákat.

2012. márc. 20. 14:56
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Maximalista, munkamániás, nem szeretsz otthon lenni, családellenes, megrögzött önképző
2012. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, amit "ordítóan benyalós"-nak bélyegeznék.
2012. márc. 20. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
őszinte..
2012. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
kudarctűrés hiánya? én amikor ezt mondtam felvettek, hozzáteszem életem legrosszabb munkahelyére. amúgy gusztustalan ez a hr maszlag csak az interjúztató kreativitását mutatja.
2013. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Türelmetlen vagyok az értetlen emberekkel. Én ezt szoktam mondani, de az őszinte is jó. Még igaz is.

Valóban undorítónak tartom én is ezt, hogy ilyeneken kelljen agyalni, és így döntik el, hogy kit vesznek fel.

Mert kellett egy osztály a naplopóknak is, meg kellett csinálni hozzá egyetemet, "szakmát".

Amióta ez így megy már rég nem a szakmai tudás számít állásinterjún.

38 éves vagyok, eddig 4 munkahelyem volt, meg sem tudom számolni, hogy hány interjún voltam. Egyetlen-egyen kérdeztek szakmai kérdéseket. Egyen! Azért szerintem ez elég szomorú.

De ha rákeresel a neten a gyakori állásinterjú kérdésekre, akkor ott megvan ez is. A legutóbbi álláskeresésemnél megtaláltam, de már nem emlékszem mik voltak ott.

Illetve egyre emlékszem:

-Mi a legfőbb gyengéje?

-A csokoládé

Másik fejvadászhonlap meg kifejezetten ellenezte, hogy ezt mond, mert szerinte gunyoros, és komolytalan.

Most légy okos.

2013. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
28%
Fúj hányok az összes magassarkút csattogtató, beképzelt, naplopótól. TISZTELET A KIVÉTELNEK. Egy informatikusnál miért nem lehet arról elbeszélni milyen ciklusokat vagy integrált fejlesztői környezeteket ismer? NEM BAZ*MEG JÖN A HR-ES KURVä és milyen állat lennél? Meg milyen tulajdonságok irritálnak leginkább? Mi a hobbim? És miért?Milyen sűrűn szärok? Szánalom.
2013. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!