Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeri valaki a Serina Diamond...

Ismeri valaki a Serina Diamond Kft-t? Állást ajánlanak, de kicsit magasnak tűnik az összeg, a szöveg alapján viszont nem tipikus beugratós mlm. Nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 18:42
 1/2 B.Barbi válasza:
Igen sajnos a Jófogás.hu-n is hirdet ez a Kovács Judit, de ott ugyanezért 170.00,-Ft-ot kínált. Én megbeszéltem Vele egy szemályes találkozót az expressz hírdetés alapján és ettől függetlenül a megbeszélt napon még feltette a hidetést a jófogás.hu-ra is. A megbeszélt időponta nem volt ott és hiába hívtam nem vette fel a telefont és persze vissza sem hívott azóta sem :( SZval csaló :(
2012. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem sikerült találkoznom vele, de ne sajnáld.


Egy nagy kamu az egész, utazós kártyát akar rádsózni, hogy add el az ismerőseidnek, full MLM az egész.


Egy kártya több, mint 100k egy évre, és ez csak annyit ad, hogy valamivel olcsóbban szállhat meg sok szállodában.


Nemtom, nekem nincsenek olyan ismerőseim, akik évi 100k-t csak a tagságra kifizetnének, de ennek ellenére rá akart beszélni, nem értette, h ilyenben nem vagyok érdekelt. :D


el is küldtem a sunyiba, hogy mit hazudoznak a hirdetésben.

2012. jún. 13. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!