Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjam bele az önéletraj...

Hogyan írjam bele az önéletrajzomba, hogy nem szimpla eladó voltam?

Figyelt kérdés

Hanem ilyen mindenes,az árufeltöltéstől kezdve a beszerzési listán keresztül a fornettisütésig, pénztározás, kiszolgálás, papírmunka, minden volt a feladatom egy személyben.

Van erre valami kifejezés? A boltvezetőt eltúlzottnak tartom,mert ha megkérdezik,vagy a volt munkaszerződésemet nézzük,csak mint "eladó" voltam megjelölve.Viszont azt meg nem tartom helytállónak.

Szeretném ha a cv-mből látszana,hogy átlátom egy ilyen kisvállalkozás működését.



2012. márc. 30. 19:57
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Valami ilyet írj szerintem:


...eladóként dolgoztam. Mivel ez egy kis bolt volt kevés alkalmazottal, az előforduló feladatokat (árufeltöltés, adminisztráció, pénztár kezelés, kiszolgálás, fornettisütés) egyaránt el kellett látni, így volt alkalmam és lehetőségem ezekkel is megismerkedni.


Gondolom, ebből talán látszik aminek látszania kell...


Pedro

2012. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mai önéletrajzot "listázni" szokták!

Pl:

-Fornetti(2007):pénztáros

-XY bolt:(2009):árüfeltöltö

2012. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is listázva van évszámmal,munkahely névvel-címmel,hogy "Eladó". Úgy,mint az utolsó írta,nem írhatom,mert 1 évig futott a bolt,s a kezdetektől a végéig ott voltam. Tehát valahogy ahhoz az 1 évhez kéne kifejezni a tapasztalatokat. Regényt sajna nem írhatok...szerintem...ezért keresem a megfelelő kifejezést.
2012. márc. 31. 08:12
 4/6 A kérdező kommentje:

Annak a posztnak mi a neve,hogy Én írtam a listát mi kell? Mert az nem hiszem,hogy "árubeszerző" lenne. Most azt talátam ki,hogy így írom:

Eladó-pénztáros-árukezelő-"beszerző"?-marketinges

Vagy ez így nem jó?

2012. márc. 31. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:

ettől eddig itt és itt eladó:


feladatok: árufeltöltés, beszerzési listák kezelése, vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása, pénztárkezelés


élelmiszer előkészítése és elkészítése a pékségben


papírmunka nem tudom mit takar, de illene a feladatlistában részletezni



a munkaszerződésed meg senki nem fogja nézegtni

2012. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Komolyan kell ilyen feladatlista?:O Akkor a pedagógus-asszisztensi állásomhoz is rizsázzak,hogy étkezéseknél,szünetekben,lyukasórákon felügyelet és tanulószobai segédpedagógusi feladatkör?

Egyébként bocsi ha csökönyös vagyok de amit Én kitaláltam kötőjelezés az miért nem jó?

Papírmunka alatt értek mindent,amit egy boltban vezetni kell, selejt, visszáru, árrésszámítás, napi bevétel vezetés stb.

2012. márc. 31. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!