Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire jellemző ahhoz, hogy...

Mennyire jellemző ahhoz, hogy az ember munkát találjon (1-2-3 hónapon belül) ismeretség kell?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen.

10-ből 9-szer, az az egy meg mázli.

2012. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakmától is függ. Én találtam azonnal, ismeretség nélkül.
2012. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismeretség nélkül minimális az esély. Itt-ott elvétve biztos lesz, aki erre rácáfol, de szomorúan közlöm, hogy ők az elenyésző kisebbség.


Saját tapasztalatból tudom, hogy hátszél nélkül sokszor még az interjúig sem jutok el.

2012. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én is tapasztalom, hogy kell a hátszél - no nem feltétlenül a kiválasztáshoz, de már a bejutáshoz is. Volt olyan, hogy elmentem vmi csoda folytán interjúra, mert behívtak és már úgy fogadtak, hogy ki hozta be az önéletrajzomat? Mondtam, hogy emailen küldtem, erre összenéztek - gondolom a többiek ajánlás útján kerültek oda.
2012. ápr. 3. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!