Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem folytonos a munkaviszon...

Ha nem folytonos a munkaviszonyom az önéletreajzomban, azt hogyan lehetne eltüntetni, vagy úgy beállítani, hogy tovább is olvassák a HR-esek?

Figyelt kérdés
Az önéletrajzomban van pár év (1-2 év), amikor nem tudok felmutatni bejelentett munkaviszonyt. Ekkor nem voltam bejelentve és úgy dolgoztam, vagy valóban éppen munkát kerestem. Tapasztalatom szerint ez a leggyengébb pont egy állásinterjún, ha egyáltalán behívnak. Mindig magyarázkodnom kell, vagy megmondani, hogy mi miért szűnt meg. teljes mértékben úgy kezelnek, mint egy munkakerülőt, pedig eddig mindenhol meg voltak elégedve velem. Max. én nem voltam megelégedve és továbbléptem.

2012. ápr. 7. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

attól, még hogy nem jelentettek, attól még beírhatod, hogy itt és itt dolgoztál

nem a te hibád, hogy nem járt el megfelelően a volt munkáltató

persze majd valahogy igazolni kell, hogy ott dolgoztál, de azt nem csak tb iratokkal lehet megtenni

hanem pl. információkkal

2012. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!