Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kis összegű befektetésekre...

Kis összegű befektetésekre van ma lehetőség Magyarországon (50-60 ezer Ft)?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és kb. 50 ezer Ft-om van, de nem szeretném elkölteni az egészet, hogy maradjon egy kicsi, de szeretnék mellé keresni is. Mivel vidéken élek, ezért lehet, hogy nem tudok diákmunkát szerezni, mivel mindennap rengeteget kéne utaznom és az is elég sok pénz lenne (kb. havonta 10 ezer Ft). Nem szeretnék több 100 ezreket szerezni, csak egy kicsit össze spórolni.

Milyen ötleteket tudnátok adni?


2012. ápr. 8. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ügyes vagy, hogy összehoztál ennyit.

Kösd le bankban.

Vagy ha bátorkodsz, akkor tanulj utána és pl. olykor vegyél belőle devizát.

Ha odafigyelsz rá, esetleg teszel is hozzá, az évek felhízlalják.

2012. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mibe akarsz befektetni?


Mert be lehet fektetni aranyba is, meg tőzsdébe is, de ha azt veszed vehetsz a pénzeden egy weboldalt is, vagy más értékálló cuccot, órát, egyéb ritkaságnak számító dolgot.

2012. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem hiszem, hogy 50 ezer Ft-tal tőzsdére lehetne menni, vagy nyereségesen aranyba fektetni (ha tévedek elnézést).

Értékálló tárgyakba még nem gondolkodtam.

2012. ápr. 8. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kis összeget szerintem befektetni semmibe sem érdemes - inkább keresgélj olyan termékeket, amik a környéketeken nem kaphatók (pólók, jön a nyár --> strand cuccok, ez az amaz, csak egy jó ötlet kell), ennek keresd meg a legolcsóbb beszerzési forrását (pl Kína), rendelj belőle 15-20e forint értékben és meglátod mennyiért tudod kiárulni. Ha jó áron adod és nem vagy kapzsi akkor mondjuk egy pólón mindennel együtt 500 ft-ot is kereshetsz és ha havi 100 db-ot el tudsz nyomni belőle akkor máris 50e-t összehoztál. Persze ez nem egy vagyon de kis tőkéből mindig KIS LÉPTÉKBEN kell gondolkodnod.


Aztán az is fontos ám, hogyha találsz valami tuti cuccot ami bejött akkor ne fásulj bele, mielőtt telíted a piacodat találj megint valamit és megint és megint...

2012. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hasonlóra gondoltam én is.
2012. ápr. 8. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lekötni szeretnéd, hogy kamatozzon, tudok egy jó lehetőséget. Kevesebb, mint 3 hónap alatt a másfélszerese lesz. Írj, ha érdekel és elmagyarázok mindent.
2012. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kyani_Gábor ***** válasza:

Szia!


Tudok olyan dolgot, ami jó lehet neked, a fent leírt paraméterekkel. Kb 70ezer forint kell a kezdéshez. Ha érdekel irj privátot.


Szép estét


G

2012. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!