Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a MOL-nál dolgozni...

Milyen a MOL-nál dolgozni (fizetés, elvárások, légkör)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fél évig dolgoztam MOL-nál útkezelőként. Igazából elvoltam ott havi 15 napot dolgoztam 80 ezerért ez elég jó pénz volt 2 napig melóztam 2 napig pihenős voltam. Sajnos a hétvégék meg az ünnepnapok is bele estek a dologba de hát ez van.

Kútkezelőként nem vártak el tőlem túl sokat időnként fel kellett töltenem a polcokat akkor egyes embereknek megtankoltam olajat ellenőriztem ablakmosót töltöttem fagyállót is megnéztem lemostam az ablakait ez mind pite meló volt. Meg időnként én kaptam az autómosó kezelését is. Éjszakai műszak az gyakorlatilag álom volt mivel vidéki helyen dolgoztam ott éjjel óránként kb 2 ember jött tankolni plusz akkor tudtunk bent a melegben dumálni a kollégákkal akik állati jó fejek voltak, illetve időnként benéztek oda a szintén éjszakás rendőrök is azokkal is összehaverkodtunk.

Egyébként ideiglenes munkának jó az igaz az éjszakai műszakot szokni kell de nagyon laza ott gyakorlatilag csak ülsz vagy állsz és nézel a fejedből.

2012. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
A párom operátorként dolgozik, őt hívják fel a benzinkútról, ha valami gáz van a számítógéppel. A beosztás ugyanaz, amit az első írt, mondjuk emiatt kicsit pipa vagyok, 4+4-nek sokkal több értelme lenne (az előző pozícióban - szintén a Molnál - ilyen beosztása volt). A fizetés alapból nem valami sok, de a pótlékok szerencsére megdobják. Az elvárások reálisak. A légkör nyilván a közvetlen kollégáktól függ. Ami számomra pozitív, az az, hogy ha látnak az emberben fantáziát, akkor képzik, előléptetik.
2012. ápr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!