Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok külföldön (pl Németorsz...

Tudtok külföldön (pl Németorsz. ) jól fizető, de nem túl megterhelő munkát ajánlani?

Figyelt kérdés

A gondom az h bár falusi vagyok nem vagyok egy "hónapdolgozója" nem értek minden két kezi munkához tökéletesen. Érettségivel rendelkezem csupán, de szeretnék külföldön dolgozni bármit ami tényleg nem igényel túl nagy szaktudást, illetve gyorsan betanulható. Leginkább olyan emberek válaszának örülnék akik tapasztalatból beszélnek, nem csak hallottak ezt-azt.

Előre is köszi a segítséget, egy kitörni vágyó 19 éves fiú :)


2012. ápr. 8. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szakma, diploma nélkül nem fogsz külföldön se állást kapni.
2012. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hát nem is irodista akarok lenni...

am sok emberről hallottam akiknek 8 osztályuk van csak és havi 300vmennyit keresnek húsiparban.

2012. ápr. 8. 09:14
 3/13 anonim ***** válasza:

igen,de ismerös által jutnak be sokan.

vagy ha beszelsz németül,ausztriába átmész egy napra és szétszóród az önéletrajzodat.

2012. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egy jó szakma és nyelvtudás nélkül kinn sem lesz jobb életed! Mert hiába magas a minimálbér, ha a lakhatás, közlekedés elviszi a fizetésed 65-70%-át, és akkor még akkor enni is kell, ruházkodni, netán szórakozni is.


Nem véletlen mondjuk sokan, hogy akkor fogsz jobban élni, bárhol nyugaton, ha legalább egy szakmád van.

2012. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mehetsz gyarba.de azt ne vard hogy ne legyen megterhelo... a nemeteknel nincs logas sumakolas,ott vegeg fogod dolgozni s 8 orat.
2012. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

a megterhelő munkát is túlélném csak ne 22ezer segélyből és 47ezer fizetésekből kelljen már tengődnöm :( ez a húsipari meló amiről beszéltem ad munkásszállást és busszal viszik az embereket...

szóval nem lenne akkora pénzbe az egész, de ezt a húsipari dolgot inkább végső esetben vetném be :)

2012. ápr. 8. 10:15
 7/13 anonim ***** válasza:
A "húsipariba" csak szakképzett hentesek kellenek, nem 8 általánosos betanított munkások. Azok Németországban nem is fdolgozhatnak hússal.
2012. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, mert édesapám sem hentes, mégis a húsiparban dolgozik Németországban. Valahogy úgy van, ahogy a kérdező is írja, a szállást és utazást biztosítják, a fizetés is akörül van, de napi 14 óra megerőltető munkáról van szó, egyáltalán nem egy könnyű munka.
2012. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 macintosh ***** válasza:
Lehet hogy adnak szállást és busszal visznek, de gondolod, hogy ezt nem vonják le a fizetésbôl. Semmi sincs ingyen max. olcsón!
2012. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A húsipari meló nagyon robot munka. Nagyon nagy kitartás, és nagyon nagy állóképesség kell hozzá. Én nem csinálnám.
2012. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!