Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon jól fotózom mégsem...

Nagyon jól fotózom mégsem tudom magam eladni és jelentős jövedelmet beszedni, tudnátok pár tippet adni hogyan adhatnám el magam?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol próbáltad magad eladni eddig?
2012. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából portékat fotózom, de itthon ebből nem lehet nagyon megélni. Nem tudom ,talán cégeknek kéne irnom. De hol lehet kereslet minőségi fotókra azt már nem tudom magam sem. Naptáraknak irtam még, hogy készítenék nekik képeket , de 10 ből egy sem irt vissza még annyit sem hogy köszi nem érdekel.
2012. ápr. 9. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:

"de itthon ebből nem lehet nagyon megélni" Ha ilyen nagy tudású vagy, akkor arra miért nem jössz rá, hogy 1. vagy marad hobbid 2. vagy szegény leszel, de csinálod


Keress rá a marketing szóra és rágd át magad a felesleges részeken, miközben kisajtolod az összes használható infót belőlük.

2012. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 archon ***** válasza:

Persze, mert az eladás egy külön szakma :-)


Nógrádi Bence: Rinocérosz üzletkötés c. könyv. Szerezd be, olvasd el, benne lesz, részletesen leírja, hogy mik az eladás lépései, aztán nem lesz ezzel semmi gondod.

2012. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mutatnál pár képet? Mi az ami kiemel téged a magyarországi kb. 10000 másik profi fotós közül?
2012. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

portfólió oldalad van gondolom.

amúgy ez a naptáras dolog eléggé kevés még így. ennél sokkal többet kéne tenni, és ahogy más is mondja, fotósból van millió.


gondolom vezetsz blogot vagy valamilyen oldalt ahol publikálsz meg ilyenek, ahol építheted akár a kapcsolatokat is. vagy nem?

2012. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jah, és hozzáteszem, hogy fotózni kevés. érteni kell a retusáláshoz, grafikai programokhoz.
2012. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Flector 67 ***** válasza:
Jó bornak nem kell cégér.
2012. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Jó bornak nem kell cégér."


Amíg van rá elég kereslet vagy kereset :(

2012. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Flector 67 ***** válasza:
Hát, ha meg már nincs rá meg a kereset, akkor meg már azért nem kell:)
2012. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!