Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha vennék egy 9 személyes...

Ha vennék egy 9 személyes kisbuszt, akkor elképzelhető, hogy találnék hozzá valamilyen munkát is?

Figyelt kérdés

Milyen munkát lehet találni, mekkora fizetéssel, mennyi rá az esély, hogy találok?

Köszi előre is.


2012. ápr. 10. 01:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve, hol keressek és hogyan keressek munkát?
2012. ápr. 10. 01:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető de nem 100%, meg a fix munka nem biztos. Egy-egy megrendelés biztosan lesz, de ez így elég rizikós.

Én pl. olyan helyeken találkoztam állandóra felvett kisbuszosokkal, mint falusi idősotthonból a mamák napi beszállítása a városba, gyerekek szállítása napköziotthonból, betegszállítás, családsegítős kocsi. Ilyen helyeken rá lehet kérdezni, fizetést nem tudok, de pl. a családsegítő sofőrje nem hiszem, hogy degeszre keresné magát.

2012. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

És ha kivenném az üléseket és árufuvarozásra használnám, ott mennyi a munkalehetőség??

2012. ápr. 11. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kamiont vegyél vagy tehertaxit. Kár a buszt tönkretenned.
2012. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra nincs jogsim, amúgy meg visszarakhatók az ülései a Transitoknak, ha jól tudom.
2012. ápr. 19. 15:07
 6/6 Bountty válasza:
Hát kisbusszal nem sok minden van. Minimum teher. Ha az egy idő után beindul, mert mondjuk nagy mákod van akkor nagyon jól ehet vele keresni. Persze olyankor már jól jön 1-2 komolyabb "ismerős"...
2012. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!