Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz, hogy a próbaidő alatt...

Igaz, hogy a próbaidő alatt nem fizet a munkáltató TB-t?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem igaz, hivatalosan első naptól bejelentve kell dolgoznod, és a munkáltatónak minden járulékot fizetnie kell.
2012. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Próbaidő csak megkötött munkaszerződésben köthető ki, tehát kell utána fizetni TB-t. Ha nem így van, akkor téged átb...tak.
2012. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is így gondoltam, csak itt olvasgattam, és valaki ezt írta. Ezért gondoltam rákérdezek, hátha rosszul tudok valamit.


(Ki pontozgat lefelé? Tud esetleg valamit, amit a válaszolók nem? Megosztaná velünk?)

2012. ápr. 11. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már lassan 3 hete dolgozom egy munkahelyen (próbaidő címen), de nem vagyok bejelentve, fizut ezekért a napokért nem kapok...jövőhéten dől el, kellek-e nekik végleg. Szerintetek??? Egy kicsit már kivagyok...
2012. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na szegény! Téged akkor jól kihasználnak! És le merem fogadni, hogy azt fogják majd mondani, hogy bocsi, de nem kellesz nekünk.

És hány emberrel csinálhatták ezt meg előtted, és hánnyal még majd utánad....


Azért írd majd meg, hogy mit mondtak, és remélem, hogy nem lesz igazam!!


Hol dolgozol egyébként ha szabad kérdeznem? Nem a konkrét helyre vagyok kíváncsi, hanem, hogy eladó, vagy irodista, vagy hasonló.

2012. ápr. 12. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a kihasználás megy felsőfokon...azért tűröm, mert nagyon nehezen "jutottam be" ide, nehezen kaptam lehetőséget. Hírszerkesztő pozícióról van szó.
2012. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aztán mi lett veled?
2014. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

TB-t elvileg kell fizetnie, viszont kaja utalványt

nem kell

2014. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!