Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki meddig birja meg Magyarorsz...

Ki meddig birja meg Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Mennyire erzitek hogy el kellene hagyni az orszagot ilyen-olyan okok miatt?

2012. ápr. 12. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még nem.
2012. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem már 2 éve tele a hócipőm, szívesen elmennék, de nem tudok... :-[[

Hónapról hónapra egyre rosszabb a helyzet, ha nem lenne lakásom és fiatalabb lennék, venném a kalapom és elhúznék innen ÖRÖKRE!!!...

2012. ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A család ideköt, de egyre kedvezőtlenebbek a feltételek itthon, főleg a középrétegnek. Gondolkozunk külföldi munkavállaláson.
2012. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én már nagyon úgy érzem,hogy el kell innen mennem!!Úgy látszik eddig,hogy 2hónap múlva sikerül is,ha minden összejön.Egy ismerősöm vinne ki Londonba és még velem együtt 7embert.Ő dolgozott már ott,de sajnos meghalt az anyukája és hazajött.De majd kb.2hónap múlva akar visszamenni és remélem nekem is összejön.Szüleimmel élek és már szinte semmit nem tudunk fizetni...hitel hitel hátán van..Ott kint takarítani kellene szállodában fiúknak meg mosogatni eleinte,mert nem nagyon tudjuk még a nyelvet és addig csak ilyen munkát adnak.De nekem ez is nagyon megfelelne,mert havi 320ezer kb.Már a ház is megvan,igaz elég drága,de elég nagy és mindannyian ott lennénk.Így az albérlet 1embernek 70ezerre jön ki.Az élelem havi 60-70.Így is megmaradna majdnem 200ezer tisztán.Ez a NEM mindegy!!!!!!Itt a diplomások fizetése el sem éri a 200ezret,ott meg takarításért adnak sokkal többet!
2012. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha valaki úgy érzi,hogy Hollandiában, Kanadában vagy Braziliában szeretne új életet kezdeni szivesen segítek.
2012. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pomtosan addig bírom még, amíg el nem tudok menni
2012. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne Hollandia, vagy Kanada.

Bármilyen munkalehetőség.

2012. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tele a hócipőm! 40 éves vagyok 4 gyerek, kettő velem él jelenlegi házasságomban, kettő előző házasságból ex-nejemmel. Tehát a család ideköt. Nyelvet nem beszélek sajnos, érzékem sincs hozzá. Tehát én már itt (rohadok) meg. :-(

Gyerekeimet teljes mértékben támogatni fogom abba, hogy elhagyják ezt a hülye országot!


Ismerőseink között nagyon sok van, akik kiköltözött külföldre, és mind megtalálta a számítását. Élnek rokonok, barátok: Angliában, Németországban, Ausztriában, Ausztráliában, USA-ban, Mexikóban, Svájcban, Franciaországban, Japánban, de még Thaiföldön és Kínában is...stb... Röhej, de mind jobban él mint itthon, még az Ázsiában élők is. Kölönböző szakmákban dolgoznak. Az orvostól a szakmunkásig. Az Ázsiában élők pl.: informatikus, műszerész, cukrász. Utóbbi a kedvencem, magyar pasi kínai feleséggel, magyaros cukrászdát üzemeltet nagy sikerrel :-)


Jelenleg van egy olyan ismerős házaspár is, akik 35-40 évesen nyelvtudás nélkül, két gyerekkel most költöznek Norvégiába, mert ott mindketten jó állást nyertek el. És semmi különleges végzettségük nincs. (hát elég bátrak)

2012. ápr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

En eltem mar rovidebb ideig Svajcban, hosszabban Nemetorszagban.

Nagyon bejott a nemet eletstilus. Honvagyam semmi nem volt.

Ha egyszer raveszed magad hogy elhagyd az orszagot, eljon az a pont amikor majd atlendulsz, es nem okoz tobbe nagy gondot egy uj orszag, uj kultura.

Raadasul ezt inkabb neveznem "ELET" nek mint az otthon ulest, meg hogy valaki 20-30 eveket el le 1 munkahelyen, meg ugyanazon a max. 25 km-es korzetben..vilagot kell egy kicsit latni, na!

2012. ápr. 19. 07:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne Hollandiába munkavégzés,informatikusként.
2012. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!