Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaposváron van valami munka?

Kaposváron van valami munka?

Figyelt kérdés

Bármi érdekel, betanított munka is. Az sem érdekel ha nem jelentenek be, csak fizessenek a munkámért!! Mert éhen fogok halni lassan.


Már szinte az összes céghez jelentkeztem és semmi, még csak vissza sem írnak, hogy nem kellek.



2012. ápr. 18. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs munka Kaposváron, miért nem nézel körül máshol? Eladhatatlan lakás tart vissza? Már régen leléptem volna.:-(
2012. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olyan könnyen mondják sokan, hogy ha nincs "menj ide-oda-amoda". Na de hova menjen az az ember akinek családja van és nincs egy huncut megtakarított vasa sem?


Szerinted arra van pénzem, hogy "többtízer" forintért utazgassak interjúkra? Amire semmi garancia, hogy én nyerem el az állást.


Próbáltam már Pécsen, 3x voltam interjún, végül nem engem vettek fel, az egész majdnem 20 ezer forintomba került.

Már nincs pénzem erre...tehát előbb valami kulimunka is, de kell, hogy tudjunk egy kis pénzt gyűjteni, hogy léphessünk.

2012. ápr. 18. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Siófokon éltem, ott csak az idegenforgalomból lehet megélni a szezonban. Feljöttem Bp-re én is. Ha nem lehet megélni, egyszer meg kell lépni. Tudom, hogy nehéz. Nem tudsz kölcsönkérni legalább az interjúkra? Itt azért sokkal könnyebben találsz munkát, ha nyolc általánosnál több iskolád van.
2012. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!