Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ipari alpinista végzettség...

Ipari alpinista végzettség nélkül milyen munkákat vállalhat?

Figyelt kérdés

Természetesen ipari alpinista végzettsége lenne, de más nem. Pl villanyszerelő, ács, festő stb.


Tehát így az ablakmosáson kívül mást nem is lehet csinálni, vagy kisebb javításokat rájuk szoktak bízni?


2012. ápr. 18. 23:52
 1/2 anonim válasza:

Ipari alpinistaként szerintem nem rosszak a lehetőségek.

Rengeteg olyan meló van a takarításon kívül is, amihez elég ez a végzettség.

Sokszor csak fel kell rakni valamit (pl. hirdetőplakátok), vagy cserélni kell egyszerűbb alkatrészeket. Felmész, kiveszed a tönkrementet, betekered az újat. Mobiltelefon társaságoknak dolgozó cégek is ilyenek.

2012. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is pont erre gondoltam, hogy talán nem kell lakatosnak vagy villanyszerelőnek lenni egy egyszerű alkatrészcseréhez. Persze minél többet tudok, annál keresettebb leszek, ezzel tisztában vagyok :)
2012. ápr. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!