Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sürgős! Mennyit keres manapság...

Sürgős! Mennyit keres manapság egy gépszerelő, gépbeállító, gépmester egy jól menő német tulajdonú Budapesti cégnél?

Figyelt kérdés

Három szakmámból épp a legrégebben gyakoroltban van kilátáson munkalehetőségre. Úgy látom, a főnöknek nagyon bejövök, és hétfőre vár egy komoly beszélgetésre.

Tapasztalt vagyok a gépész szakmában (ezen belül vezérlés-, és irányítástechnikában, cnc használatban, vezetői tapasztalataim is vannak, informatikában). Mennyit merjek kérni? Évek óta nem dolgoztam ezen a területen, fogalmam nincs mennyi most az átlagkereset.



2012. ápr. 20. 00:24
 1/1 A kérdező kommentje:

Tapasztalatom, 800-1200 Ft/óra

A fent említett német cég 1000-et ajánlott. De nem jött be nekem a cég. Ócska leharcolt üzem. Látszik a német csak kiveszi a pénzt belőle, de nem fordít vissza egy fillért sem. Ráadásul tesztelgetni szándékozott a német vezető. Majd ő csinál valami hibát az egyedi gépsoron a jelentkező pedig jöjjön rá, mi a gubanc. Persze egy totál egyedi gépsornál, amit először lát az ember. Ez marha! Mondtam, tesztelgethet a próbaidő végén. Az nem tetszett neki. Kiderült az összes gépmester egyszerre állt fel és hagyta ott őket. Ez is sokat elmond a cégről.

2012. máj. 15. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!