Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha érettségi után 4 évig...

Ha érettségi után 4 évig otthon voltam, akkor azt hogy írjam bele az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gáz, de azt most hagyjuk, hogy miért.

De hogyan tálalhatnám a dolgot, hogy ne tűnjek munkakerülőnek?

Igazából egy betegség miatt volt, amit nem részleteznék sehol, ha nem baj. Mit tehetnék? :( Hogy írjam meg, hogy írjak is valamit, de ne hazugság legyen. :S

Tehát nem azzal van a gond, hogy pályakezdő vagyok, hanem azzal, hogy évek teltek el az érettségi óta.

Vagy ehhez nincs közük?


2012. ápr. 21. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Továbbképezted magad,esetleg nyelvtanulás,esetleg besegítettél valahol, gyakornokoskodtál,alkalmi munkát vállaltál, önkéntes munka stb. Muszáj kicsit kiszínezni a valóságot,mert valahogy el kell adnod magad, hogy bizonyítani tudj később a munkáltatónak. Aztán úgyis a tényleges munka során dől el hogy alkalmas vagy-e, mit számít akkor már hogy nem dolgoztál pár évig.
2012. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
az önéletrajzba beírod az érettségi dátumát. Utána meg, hogy munkanélküli voltál. Ami igaz is, nem? Na ahhoz nincs közük, hogy miért.
2012. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy nincs hozzá közük. Az meg egy másik dolog, hogy nem jó pont ha négy évig nem csináltál semmit. Felmerülhet a kérdés bennük, hogy miért? Aztán gyorsan azt a magyarázatot találják majd rá, hogy biztos azért mert nem akarsz dolgozni vagy mert alkalmatlan vagy szinte mindenre. Esetleg az elvárásaid túl nagyok.

Szóval ezt tényleg kikell valahogy színezni...

2012. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!