Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmákkal lehet jó...

Milyen szakmákkal lehet jó emberi kapcsolatokat szerezni?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, 38 éves, webgrafikusként dolgozom külföldön. Meguntam, hogy csak a gép előtt ülök egész életemben, és itt tök magányos is vagyok.Igaz, Magyarországon sincs senkim már, de mégis csak a hazám,arra gondoltam, hazaköltözök, és félretett pénzemből kitanulok valami új szakmát (olyat, amivel keresnék annyit, mint grafikusként...) Olyat keresek, ami több emberi kapcsolattal jár. Nem irodában ülős, és nem késő 38 évesen sem elkezdeni, de egy családot azért el jól lehet tartani belőle. Rászánnék akár 3 évet is a képzésre. De mi lenne az, amivel jó eséllyel munkát is kapnék ennyi idősen?
2012. ápr. 22. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Hallottad már azt,hogy a munkahely nem cimbora szerzésre szolgál?
2012. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuda ***** válasza:
100%
Valóban igaz, hogy vannak emberek, akik szeretik a magányos farkas munkákat, bekuckóznak egy irodába, elég nekik egy számítógép, vagy asztal..stb.és vannak akik emberekkel akarnak foglalkozni. Ez lehet áruházi eladótól kezdve, vendéglátóipar, tanárok, stb. Többezer szakma közül válassz olyat, amihez kedved is van és ha nyitsz az emberek felé, akkor hasonló jót várhatsz többségében. Lehetsz akár egészségügyi dolgozó, vagy szociális munkás.. a lényeg, hogy emberekkel foglalkozol, azután rajtad áll, mit kamatoztatsz ebből. Valószínű lesznek akik nem barátságosak, de ez benne vana pakliban. Mégis többségében megéri. :)
2012. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Webgrafikusként egy jó kis infó tanár pl. gimiben?
2012. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy webgraf tanár művészeti iskolában, főiskolán.
2012. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, fősulin biztos nagy sikered lenne, főleg külföldi munkatapasztalattal.
2012. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia,

nem tudom, olvasod-e még a válaszokat, közben már eltelt egy év. Hazaköltöztél?

Sikerült valami mást tanulnod?

Megértem a helyzeted, én is most költöztem haza külföldröl

- 4 napja, tehát a dobozoláson kivül még más nem történt.

De én is akarok majd valamit kezdeni magammal, bár pont úgy van, ahogy írod, nekem sincs már itthon sok barátom,

ill. barátnöm.


Te hogy érzed, kint volt könnyebb vagy itthon?

2013. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!