Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már bárki közületek...

Dolgozott már bárki közületek a Kempinski Hotelban vagy a Boscolo Hotelban?

Figyelt kérdés
Éppen állást keresek és nem igazán tudom hova is mehetnék. Mi a véleményetek a két hotelről?
2012. ápr. 25. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A Boscoloba állítólag nehéz bekerülni,a másikat nem tudom.
2012. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jártál esetleg valamelyik hotelban állásinterjún? Mi a tapasztalat?
2012. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Boscolóban voltam szobalány. tapasztalataim: napi 10-12 óra munka, folyamatos cseszegetés, hajtás, beígért pénz kamu (60 ezret kaptam egy hóra, eredetileg napi 4800 volt beígérve, de lehetetlen volt az elvárt mennyiségű szobát rendesen kitakarítani 8 óra alatt. Így vagy elcsúsztál, vagy összedobtad, de akkor cseszegetett a gondnoknő), kaja nem volt. Rémes hely. A szobalányok mind kimerültek, fáradtak és gyakran cserélődnek.
2013. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdés feltétele óta eltelt 1,5 év. Azóta megfordultam a Buddhában is és meg kell mondjam, hogy ha még egyszer választhatnék, akkor 1000szer a Buddhát választanám! Nem csalódtam, sőt oda örömmel mentem dolgozni, mert tudtam, hogy megkapom a béremet és nem kell megszakadnom sem. Aztán telt-múlt az idő és kaptam egy jobb lehetőséget és léptem. Sikerült az, ami csak keveseknek sikerült, külföldre menni dolgozni. Ma már szép kis tartalékot tudhatok magam mögött.
2013. szept. 23. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
A Buddháról hallottam én is, hogy jó hely. Küldtem önéletrajzot, kb. egy hónapja, de jelenleg sajnos nincs felvétel.
2013. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sámsonka válasza:
Állítólag kamu, hogy csak 60000.- a fizu... valakinek friss élménye, tapasztalata, a Boscolo Hotellal kapcsolatban?
2015. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

friss: ugyan ez. a nettó és a brittó fogalmával szerintem nincsenek tisztában az ott dolgozók, az interjún teljesen mást mondtak nekem, mint ami eredetileg van ott. a munkával nem volt baj, könnyű belejönni abba, hogy mit hogyan és hol, azt szívesen csináltam. de minden más szr ott. állandó túlóra, ami nincs is megfizetve (a munkaidőm elvileg 16.30-kor lejárt, túlóráztam 19.40.-ig, de a 16.30-at kellett beírnom, mint távozás )

a napi 13 szoba volt, hogy napi 17-18 is volt, amit persze nem lehetett 8 órában megcsinálni, ha a vendég kitette a "don't disturb" táblát, elvárták tőled, hogy addig maradj, amíg le nem szedi, hogy tudj takarítani... kaja nincs, kajaszünet papíron van, de ha leülsz enni/pihenni picit, akkor végképp nem végzel a szobákkal... a nettó bérem annyi, hogy bérletet vettem, kifizettem a telószámlámat, hazaadtam egy keveset a szülőknek (még otthon élek), és ennyi, maradt kb. 40 ezer ft-om. nulla hétvége, heti 1 szabadnap, túlórák, és a fizu nincs 100 000!! undorító, nem ajánlom senkinek.

még a próbaidőm alatt jöttem el. vannak néhányan, akik régi bútordarabok, ők órabérben vannak ott, jobb pénzért persze. de amúgy szinte hetente cserélődik a brigád ott.

2017. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*bruttó, bocsi. :)
2017. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!