Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok nekem angliai idősgondo...

Tudtok nekem angliai idősgondozó-ápoló céget ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni live-in carernek (az jobban fizet, mintha residential home-ba mennék), nagyon jól beszélek angolul és nincs jogsim.Nincs ápolói végzettségem, van tapasztalatom (nem professzinális).

Köszi!



2012. ápr. 28. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Millió ilyen cég van. Gugli: care agency, live-in care.

Azt tudnod kell, hogy minden ügynökség a maga hasznát nézi, tehát egyikkel sem leszel tökéletesen elégedett, szóval ne nagyon válogass. :)

A másik dolog, hogy angliai cím és telefonszám, és angliai munkatapasztalat nélkül egyik cég sem fog alkalmazni. Tehát előbb ki kell jönnöd dolgoznod bármit ami adódik és utána elmenni egy ilyen helyre.

A live-in care-ről még egy gondolat. Én napi 16 órában dolgozom, egy nap munka egy nap otthon. Megőrülnék, ha napi 24-ben kéne. Sose lennék live-in carer akármilyen jól fizet. (egyébként nem fizet sokkal jobban. mivel általában azt csinálják, hogy 2 hét live-in, 2 hét off. És amikor offon vagy, akkor ugyanúgy kell szállást fizetned és az off hetekre nem kapsz fizut)

Na mindegy, végülis te tudod. :)

Állítólag a Pulse nevű ügynökség az egyik legjobb. De 12 hónap munkatapasztalatot várnak el.

Jah.. és a jogsi. Ez a második kérdés az interjún a neved után.

2012. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves előző kommentelő!


Nem én azt kértem hogy ajánlom nekem valaki céget, rákeresni én is tudnék!

A jogsiról: nem igaz, hogy minden live-in carer position-höz kell!

Az sem igaz, hogy angliai munkatapasztalat nélkül egyik cég sem alkalmaz.

2012. máj. 1. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ajánlottam egy céget. Amúgy pedig szerinted hány Angliában élő, idősgondozásban dolgozó magyar van, aki feljár erre az oldalra és pont megtalálja a kérdésed?! :) Ne számíts túl sok válaszra.


Nem azt mondtam, hogy kell a jogsi minden live-in-hez, hanem hogy ez lesz a második kérdés a neved után. Ez akkor is így van, ha külön kiemelték az álláshirdetésben, hogy jogsi nem szükséges. Náluk ez ilyen stikli. A jogsi a mániájuk. De, ha ilyen jól ismered a rendszert, akkor meg kár kérdezősködni. :)


Az angliai munkatapasztalat szükségességét pedig nyugodtan elhiheted. De majd rájössz a saját bőrödön, ha ennyire kis okoska vagy. :) Viszont ilyen hozzáállással lehet nem az idősgondozás a te pályád. :) Kissé arrogánsnak tűnsz.

2012. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te meg primkónak:)
2012. máj. 11. 13:33
 5/8 anonim válasza:
Szia! Nekem egy barátnőm fél éve egy Bupa nevű angol cégnél dolgozik mint bentlakásos ápoló és dicsérte a céget. Nincs jogsija és más területen dolgozott előtte (marketing). Az interjú miatt viszont már Angliában kell lenned amikor jelentkezel. Ha van kérdésed írj, megadom a barátnőm elérhetőségét is ha kell. Sok sikert!
2012. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, meg fogom nézni a honlapot és lehet hogy írok majd priviben, ha nem probléma. Azóta hallottam már más ajánlott cégről is, utána fogok nézni. Köszii:)
2012. máj. 11. 18:37
 7/8 anonim válasza:
Valószínűleg már nem aktuális a kérdés, de ha még olvasod és nem találtál helyet, akkor a Christies Care Ltd. céget tudom ajánlani. Nem kell ápolói végzettség hozzá.
2013. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az elso valaszado minek oszt be ha ennyire nem vagja a temat? Rengeteg ugynokseg ad allando lakcimet, mivel kulfoldrol toboroznak. Jogsi meg nem kell mindenhova.
2017. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!