Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lányok/anyukák mivel foglalkoz...

Lányok/anyukák mivel foglalkoztok? Milyen végzettségetek van?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzt kerestek ezzel? Elégedettek vagytok?
2012. ápr. 30. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Htb vagyok szakmám tanító.férjem nem akarja hogy dolgozzam mivel kb 90 ezret kapnék és ő 500 körül keres és azt akarja hogy minden tipp topp legyen itthon és kipihent feleség várja haza meg meleg kaja stb.
2012. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szia, én igazságügyi ügyintéző vagyok, bíróságon dolgozom bruttó 260 ezerért, a hazai viszonyokhoz képest elégedett vagyok.
2012. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem tart el senki,soha nem dolgoztam életemben,és ameddig lehet nem is szándékozom.Ettől függetlenül(lekopogom) jól élek,mindig megoldottam a dolgot.
2012. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
3-as, akkor miből élsz meg?
2012. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
4-es: ezt kérdezte egész életemben mindenki...:D De erre soha nem válaszoltam.
2012. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És miért nem válszolsz rá? Pedig igy anoniman válaszolhatnál.
2012. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
HR-es vagyok egy multinál. 430.000 Ft a bruttóm, elégedett vagyok, bár a tapasztalataim, tudásom alapján kereshetnék többet is, de ahhoz nem vagyok elég törtető. Elégedett vagyok, mindenem megvan, megtakarítani is tudok. A férjem is kb. ennyit keres. Jelenleg TGYÁS-on vagyok, de nem aggódom az anyagiak miatt.
2012. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gazdasági diplomával és angol középfokú nyelvvizsgával épp munkát keresek.... Egy HR-es....hmmm? :))))
2012. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!