Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ajánlana biztos és...

Valaki ajánlana biztos és legális külföldi /Német, Hollandia, Anglia/ munkák oldalát, honlapját?

Figyelt kérdés
szeretnék lelni vmi munkát külföldön ha ideiglenest-nyárit is (tisztességest), és nem tudom hol keressek a sok kétes oldalakon... L/21

2012. máj. 2. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és németet nem tudom sajnos. angol már megyeget. oroszt-ukránt tisztán beszélem...bár az nem nagyon kéne azokba az országokba :D
2012. máj. 2. 16:44
 2/9 anonim ***** válasza:
ne magyar oldalakon keress, hanem nézd a kinti hirdetéseket
2012. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát az lehet. csak épp h nem tudom olyan szinten a nyelvet de meg lehet próbálni.
2012. máj. 2. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Már előttem leírták pl monster.hu és ott rámész a külföldi melókra, nyelvtudás meg szakma nélkül mostanában nem nagyon lehet elhelyezkedni külföldön, vagy nem tudom hogy tanulsz-e jelenleg mert ha igen akkor internship.hu hirtelek ezek jutottak eszembe
2012. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia. Te mikor szeretnél kimenni? én Angliába szeretnék de csak úgy h ott keresnék kint munkát mert itthonról szinte lehetetlen..
2012. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem készülök mert még nem tudom hova mit hogyan. bizonytalanul a semmibe nem mernék menni, csak ha már céllal valahová:/
2012. máj. 3. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Sok-sok pénz kell! Az utazás pénzbe kerül, és az albérlet, étkezés is. Senkit se fog érdekelni, hogy még nincs munkád, fizetni kell, mint a katonatiszt. Érdemes tájékozódni az árakról, hogy tudd, mennyi pénzre van szükséged.

2. Pontosan tudni kell, hogy melyik országba akarsz menni és annak megfelelően képezni magad a nyelvre. Ha pl. valaki Hollandiába menne, szép és jó, hogy tud angolul, de a hollandot is beszélni kell minimum erős alapszinten. És barátkozni kell az árakkal, szokásokkal is.

3. A monsteren és a hasonló magyar álláshirdető oldalakon állásközvetítők hirdetnek, akiktől a jó isten óvjon mindenkit!

4. Egyedül csak az vágjon bele, aki ismeri az adott ország nyelvét, és jól beszél angolul is!

5. Ha már útra kész vagy, akkor célszerű nézegetni külföldi oldalakon álláshirdetéseket, és elküldeni néhány önéletrajzot. Ha visszahívnak 1-2 helyről, akkor lehet kimenni. Ha beleírod, hogy külföldi munkavállalás a célod, és jók a referenciáid, akkor lehet, hogy a munkáltató segíteni fog pl. albérletet találni, de ehhez nagyon jó szakembernek kell lenni.

2012. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és csak nyárra nem éri meg kimenni, mert annyit nem fogsz tudni keresni, hogy pozitívan zárd a kiadásaid, mert mint mondtam, az utazás és az albérlet elég komoly összeg. Években kell gondolkodni!
2012. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Álláskereső oldalak:

indeed.co.uk, totaljobs.com, londonjobs.co.uk, reed.co.uk, fish4.co.uk, gumtree.com, jobsite.co.uk, londonjobs.metro.co.uk, monster.co.uk, totaljobs.com, cityjobs.com.

2014. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!