Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdálkodási menedzser asszisz...

Gazdálkodási menedzser asszisztens vagyok, marketing szakon végeztem (okj).2 hónapja keresek munkát, de sehol semmi, se itt se más területen. Van valakinek egy jó ötlete, ami neki már bevált?

Figyelt kérdés
A proff. , exit, humánr. és még elég sok hasonló jellegű helyen már próbálkoztam.
2009. jún. 23. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyakorlatod van? Ha semmi vagy szinte semmi, akkor én azt ajánlom hogy próbálj egy akármilyen irodánál az utolsó kávéfözö titkárnö állásra jelentkezni, majd ha ott nem is de 1-2 év múlva talán több gyakorlattal találsz normálisabb munkát is.

èn azt gondlom hogy gazdasági titkárnönek egy jobb állásra csak egy olyat vesznek fel akinek pár év erös gyakorlata van.

2009. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha marketinges vagy próbálj meg az MLM alapú rendszerekben dolgozni. Ha kell segítek, van egy jó ötletem.
2009. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónap után még ne keseredj el, a válság előtt is 6 hónap volt az átlag, szóval csak keress, próbálkozz és ne keseredj el.
2009. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Írtátok, hogy van ez az MLM rendszer. Sajnos ez az én esetemben nem jó,mert állandó,rendszeres jövedelemre van szükségem. Akkor hát nem adom fel,nem is tehetem, próbálkozom tovább.Mégegysezre köszi!
2009. jún. 26. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Email this Ad

Post# A247


Adminisztráció / ADMIN (New York City)


Feladás dátuma: - Posted on: Monday, 03 August, 2009 12:31

Frissítve: - Updated On: Monday, 03 August, 2009 12:42

Lejárati dátum: - Expires On: Wednesday, 11 November, 2009 11:31

Válasz: - Reply to: oneletrajz@consultant.com

Irodai háttér-munkára keresünk magyarul IS beszélő 2 fő munkatársat (alkalmazottat) hosszútávra.

Jelentkezési feltétel:

Belvárosi elérhetőség, számítástechnikai ismeretek, csapatmunka, precizitás.

Jeletkezés módja: Fényképes Szakmai Önéletrajz, motivációslevél, fizetési igény megjelölés. : oneletrajz@consultant.com

szeptemberi kezdéssel.

2009. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!