Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan keressek állást, munkát?

Hogyan keressek állást, munkát?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy nem nagyon vannak kapcsolataim, amiken keresztül álláshoz juthatnék és úgy hallottam, hogy az esetek 80%-ban így lehet munkát szerezni.

Abban a régióban, ahol lakom, alig van munkalehetőség, pedig nagyváros, megyeszékhely.

Amit keresnek, az szalag mellé összeszerelő, több műszakban, amit pedig nem tudok elvállalni, a gyerekeim miatt.



2012. máj. 3. 13:04
 1/3 yuda ***** válasza:
75%

Két tanácsom van.

Egyik, hogy irgalmatlan mennyiségű önéletrajzot küldözgess neten keresett állásokra, hiszen manapság neten zajlik az álláskeresés főleg. Ezek 10%- a ha visszaír.

Vállalj el mindent, ami belefér, ha lesz állásod, ráérsz majd jobbat keresni. Fő hogy megélj.

Másik tanácsom, hogy bármelyik üzemhez menj be, amiről tudod van olyan munka amit szeretnél. Függetlenül, hogy nem hirdetik, szoktak lenne üres állások.

Ha nem próbálod ki ezeket, sosem fogod tudni melyik működik jobban.

2012. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A volt kolléganőmet is úgy vették fel, hogy mindenhova küldte az önéletrajzát...el is kellett mennie sok "bepalizós" cég álláshirdetésére, mert nem tudta, nem mondták meg, miről is van szó...de utána összejött neki egy elég jól fizető komoly állás. sok sikert! Nézegesd a cégek honlapjait is, van, aki csak ott hirdet!
2012. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én nem rég diplomáztam le 3 hete remélem lesz valami munkalehetőség mert így hiába tanultam.... ígéretek vannak de remélem valóság alapja is van kb 20 helyre adtam be a önéletrajzomat remélem lesz valami munka :(((
2013. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!