Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen órabérért vállaljak...

Milyen órabérért vállaljak bébiszitterkedést, ha az átlagtól olcsóbban szeretném?

Figyelt kérdés

Mivel 14 L vagyok, ezért nyári munkának szánnám. Most tanítok angolt 1000 Ft/óráért, ez szerintem olcsó a diplomás, hivatalos angoltanárokhoz képest, de havonta elég jó kis összeg jön össze.

A gyermekfelügyeletet mennyiért vállaljam? Mennyiért szokás?

Mert pl ha egy óra itt is 1000 akkor ha egy délutánig vigyázok valakire, akkor összejöhet egy nap alatt 5-6 ezer Ft is, de ennyit "egyszerre" lehet hogy nem fizetnének ki. Tehát, mennyi egy ideális, viszonylag olcsó órabér?


2012. máj. 6. 16:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Felelősségteljes és normális lány vagyok, de viszont csak annyi tapasztalatom van, hogy a 4-, 6 és 9 éves unokatestvéreimre vigyáztam (nem kevésszer).

Szülők, ti rámbíznátok egy óvodás/alsós iskolás gyereket? Falun lakom, a legtöbb ház kertes, minimális kaját tudok főzni, gondolom játszótér, kertben labdázás, öltöztetés, ilyesmi lenne a feladat, amit el bírok végezni természetesen, a balesetekre pedig odafigyelnék (mármint a megelőzésre).

2012. máj. 6. 16:51
 2/5 anonim válasza:
Az jó hogy van tapasztalatod kisebb gyerekekkel is. Csak az az lesz a baj, hogy egyik kisgyerek csinál valamit amit "megelőztél", de akár börtönbe is csukhatnak majd. És akkor senki nem fog hinni neked, hogy "te elraktál kést, villát stb." de mégis beleállt a lábába. Amúgy angolból milyen korú gyerekeket tanítasz? Hányadik osztályosokat? Mert szerintem még az is drága egy 14 évestől. Anyukám is angolt tanít (diplomás) otthon és csak 100-1200 kér. Az más hogy más nyelviskolákban 2500-tól a csillagos égig vannak az árak ...
2012. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Előző vagyok. *1000-1200 Ft


Szóval szerintem 750-800 lenne az ideális órabér. 1000 az nekem nagyon drága. Képzeld el, min. 3 órát vigyázol a gyerekre az már 3000 Ft. Ennyiért meg ritkán fognak hívni téged.

2012. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok az 1000ft az angolért. Én is 1000ftért tanítok otthon 2 diplomával.

Gyerekvigyázásra diplomával is max. 5-600ft-ot adnak.

2012. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy negyedik osztályost tanítok teljesen kezdő szintről.
2012. máj. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!