Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 17éves lány vállalhat bébiszit...

17éves lány vállalhat bébiszitterkedést? Rá mernék bízni a szülők a kicsiket?

Figyelt kérdés
Szeretnék dolgozni, és mivel szeretem a gyerekeket ez jutott elsőnek az eszembe. Sajnos nem tudom, hogy lehetséges-e ez a koromból fakadóan + nem tudom, hol kellene jelentkezni. Újságban hirdetni?

2012. márc. 31. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem mert már elmondtam mindenkinek előre hogy lekéselsz mindenkit.
2012. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
ez nem az USA, amíg korlátozottan vagy cselekvőképes (érts nem vagy nagykorú), addig értelmes ember nem bíz rád gyereket sem...ettől függetlenül próbálkozni lehet, mert hülye szülők is vannak bőven
2012. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerősi, baráti, családi körben kérdezősködj, hátha valamelyik ismerősödnek elkélne a segítség. De egyébként én is nagykorúra bíznám a gyerekemet.
2012. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én megbízható, értelmes, ismerős lányra - 17 évesre - rá merném bízni ... ebben a korban egyeseknek már saját gyerekük volt, van.

Érdeklődj ismerősöknél...

2012. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyi csak,Én most találtam erre az oldalra [link] és ez után kezdtem érdeklődni,így lyukadtam ki a kérdésednél. Sehol nem találtam eddig infót róluk,de ha csak a gyermekmegőrzést szeretnéd bejelölni,akkor szerintem az az 1000 Ft-os díj nem sok egy fél éves hirdetésért. Én is gondolkodom rajta,habár Én nem is budapesti vagyok, itt vidéken meg kevesebb erre az igény (szerintem). Abban viszont tudsz segíteni a listában mely állások kelendőbbek Pesten? Köszi és sok sikert!
2012. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt. Nagyon szívesen segítenék, de én sem Pesten lakom...:D
2012. ápr. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!