Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bölcsészdiplomás (magyar-angol...

Bölcsészdiplomás (magyar-angol szak) tanárokat milyen munkahelyen alkalmaznak?

Figyelt kérdés
Munkanélküli vagyok és nincs kilátás tanári állásra, mert 1 helyre több száz életrajz érkezik be, továbbá nem tudom képezni magam, mert az akkreditált tanfolyamok nagyon sokba kerülnek. Kapcsolataim nincsenek.
2012. máj. 6. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:

miért nem vállalsz angol nyelv tanítást iskolásoknak?


sokan keresnek angoltanárt.



amúgy pedig tanári végzettséggel nem csak tanárként lehet elhelyezkedni, hanem bárhol máshol.

2012. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Magántanításból nem lehet megélni, mivel még az 1200 ft.-ot is sokallják a szülők egy 60 perces óráért.

Inkább marad a gyerek 3-as angolból vagy magyarból.


Beadtam több helyre az életrajzom ahova adminisztrációs munkát hirdettek, de a tíz ujjas gépelés alapkövetelmény, azt meg nem tanultam, illetve könyveléshez sem értek, pedig könyvelőt mindig keresnek, ezért bánom, hogy gimnázium és egyetem helyett csak középiskolát kellett volna végeznem, és lenne munkám.

Kocsmába csapost mindig keresnek, de oda nem szeretnék menni. Gyorsétterem meg nincs itt a városban.

A cégek álláshirdetéseiben meg mindig olyan követelmények vannak amivel én nem rendelkezem, mert nem azt tanultam.

Újabb diplomához meg pénz kellene.

Emiatt vagyok tanácstalan.

2012. máj. 7. 19:33
 3/10 anonim válasza:
0%
tesco, mcdonalds (és ez nem vicc)
2012. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mcdonalds nincs a városban sajnos.

Tesco -s és Interspar-os hirdetéseket mindig nézem, de olyan feltételeket szabnak meg, amik nekem nincsenek(pénzügyi/banki/kereskedelmi/közgazdász/jogi/ végzettség/értékesítésben jártasság, gyakorlat stb).

A pályázatomba nem írhatok bele olyan végzettséget ami nekem nincs meg, mert az hamisítás. Illetve látják a diplomámon hogy nem is lehet tanári végzettséggel pénzügyi/közgazdász ismereteim.

2012. máj. 8. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, figyeled-e még ezt a kérdést, de ne gyerekeknek akarj angolt tanítani, hanem egyetemistáknak, akiknek nyelvvizsga kéne a végzéshez és még nincs nekik... tegyél ki hirdetést az egyetemi faliújságokra.
2012. jún. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt nincsen egyetem, ahova kitehetném a hirdetést.
2012. jún. 10. 12:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Ide nem járnának másik városból, mert nagyon sokba kerülne neki, és egy egyetemi városban rengeteg tanár van helyben.
2012. jún. 10. 12:19
 8/10 anonim válasza:
Akkor nincs már lehetőség, költözz el!
2012. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsod, de akkor valahol laknom is kellene és ugye albérlethez kellene min.1 havi kaució.

Beadtam környező városokba is a pályázatom, de hiába. ott vannak a helyiek.

Szüleimet sem hagynám magukra, mert szükségük van rám, másik városból ezt nem tudom megoldani.

2012. nov. 26. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj Nyugatra! Nem veled van a baj! magyarország halszagú, magyarország szarszagú!
2016. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!