Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme letenni az angol alapfokú értségit, mert jövőre két tanyelvü német-magyar gimibe megyek?

Figyelt kérdés
15 éves vok és lány :) válaszokat várom ! :)
2012. ápr. 22. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az érettségi nem alapfokú, hanem középszintű vagy emelt szintű A nyelvvizsga lehet alapfokú, középfokú, vagy felsőfokú! (nem értségi, hanem érettségi)
2012. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is német kéttannyelvű osztályba járok. Jövőre teszem le az emelt szintű német érettségit. Lassan harmadik éve tanulom az angolt, de nagyon utálom. Ég és föld a kettő nyelv. Három évig nem igazán tanultam, csak van ami megragadt az évek során. De akárhogy is nézzük, az angol eléggé fontos nyelv, ezért én is elkezdtem a napokban újra tanulni, szóval visszatértem az alapokhoz. Na mindegy.


Azt akarom végre kinyögni, hogy ha német kéttannyelvű osztályba fogsz kerülni, attól még ne hanyagold el az angolt. Egy olyan szintre próbálj eljutni, hogy letehesd a középfokú nyelvvizsgát, mert hát tényleg elég sok helyen kell legalább ez a szint. Ráadásul egy német-angol nyelv kombóval több mindent érhetsz majd el.

2012. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!