Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettség kell ahhoz...

Milyen végzettség kell ahhoz hogy grafikus legyek?

Figyelt kérdés
Konkrétan a DICE-nál szeretnék elhelyezkedni, bár még nem tudom pontosan hogy melyik részleghez,de most a grafikus ággal szemezek a legjobban. De jó lenne ott bármit is dolgoznom, mert nagyon vonz ez a dolog. Tudom hogy nem nagy rá az esély, de én azt mondom hogy merjünk nagyot álmodni.
2012. máj. 8. 18:43
 1/5 anonim válasza:

Mindenképpen el kell végezned valamilyen felsőfokú intézményt. Ezzel sz@rt se érsz, de már van papírod.

Közben pedig komolyan ráfeküdni a 2/3D grafikákra, textúrázásra, animálásra, illetve a programozásra.

G.

2012. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem inkább Crytek?

Nekik legalább van itthon is egy csapatuk, míg DICE-nak ha jól tudom nincs.

2012. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem zavar hogy ki kéne menjek svájcba.
2012. máj. 9. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem sem zavarna, ha mehetnék külföldre sok pénzt keresni.
2012. máj. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, hogy valaki bejusson, akár egy DICE, Microsoft Studios, EA, vagy akár az EPIC és még sorolhatnám stúdiójába, oda csak olyan embereket vesznek fel, akik már bizony le is tettem valamit az asztalra! Hosszú-hosszú évek munkája és tapasztalat, az amivel biztosan felvesznek! Vagyis egy programozó Bsc szak minimum, emellett meg 2D, illetve 3D textúrázás gyakorlása éjjel-nappal és kis munkák elkészítése, saját magadnak, hogy be tudd határolni magad milyen szinten tartasz éppen! Álomnak nem rossz, amúgy... de megvalósítható kemény munkával!
2012. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!