Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a brutto, netto átlagfi...

Mennyi a brutto, netto átlagfizetés (órabér) ma Magyarországon: vendéglátásban, borravaló nélkül, konyhalány, cukrász, pultos?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Én pultos-felszolgáló vagyok egy kávézó-étteremben,3hónapos próbaidőn vagyok,most 450/óra,plusz forgalom után kapok pluszt,3hónap után emelik az órabért,hogy mennyire azt nem tudom.
2012. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én még nem dogloztam olyan helyen ahol bejelentettek volna rendes 8 órába. Pubban voltam, úgy h du-tól hajnalig dogloztunk, napi bér 10000 volt,de a jattból nem kaptunk semmit. Ha csak estétől hajnalig voltunk akkor 6000et kaptunk.
2012. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kínai étteremben voltam felszolgáló/pultos, 300 volt az órabér amit nap végén adtak oda, ebédre kaptunk egy kis kaját. Tilos volt megállni, leülni, ha nem volt vendég akkor is látványosan pucolni kellett az üvegfelületeket vagy hátul segíteni a konyhán.
2012. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon függ attól, hogy mekkora forgalmú helyről van szó, és hogy hol van.


Konkrétan megmondani nem lehet, de széles a tartomány (ide még nem ékelődtek be a vérszívó alvállalkozók).

2012. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!