Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok GDI-ról (Global...

Tapasztalatok GDI-ról (Global Domains International)?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 20:39
 1/7 anonim válasza:
Február óta csinálom. Mire vagy kíváncsi? :)
2012. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem kiírása után csomó véleményt találtam róla, de az egészből azt veszem ki, hogy semmi nem garantálja a sikert.Egyes dolgokban hazudik a GDI, pl. a piramis rendszer tökéletességében.Neked mennyi idő alatt fizetődött ki(ha egyáltalán)?Nagy volt az ismeretséged?Mert így nehezen tudom elképzelni, hogy véletlenszerűen találnak rá az emberek az oldaladra(de nem zárom ki).Hogyan kezdted el, megvolt előre az a 10 ember, akik által ingyenessé válik a munka?
2012. máj. 17. 20:27
 3/7 anonim válasza:

Nem, még csak 2 embernél tartok. Nem vagyok kétségbe esve. Úgy gondolom nekem elég lesz max. 5 munkatársat kerítenem, megszerettetni velük a munkát, elmondani nekik mindent amit csak lehet az üzletépítésről, mert az nekem is és nekik és az érdekük. Ha mindenki 5 embert képes lenne toborozni az már nekem bőven elég lenne.. De kevesebb is.

Rövidtávon nem éri meg csinálni, ezt aláírom.

2012. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom, mit értesz azalatt, hogy hazudik egyes dolgokban a GDI, mivel piramisrendszerről itt szó sincs. Én nem gondolom h átverés, mivel benne vagyok. De általában azok próbálják vele megértetni, hogy becsapás az egész, akiknek semmilyen tapasztalata nincs ezzel kapcsolatban...:)
2012. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legértelmesebb internetes szolgáltatás. Én egyszer belekezdtem, de nem csináltam addig és olyan intenzíven hogy pénzet is keressek vele., ezt alá is írom.

Ettől függetlenül a legjobbnak tartom az online üzletek közül. A rendszerét,korrektséget és a szolgáltatás minőségét is és mindent egybe véve.

2012. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csabi Mercury válasza:
Így van! Nincs szó piramis és pilóta játékról sem ebben az esetben. A legkorrektebb online munka, amit valaha ismertem. Dolgozni kell vele az nem vitás, de kérdem én, hol adnak ingyen neked valamit?? Ha munkába jársz pl.:autóval, busszal, vagy bármivel, fizetned kell érte(üzemanyag, stb.). Minden munkahelyen levonnak ezt-azt. Főnököd van, akinek a szavait le kell nyelned. Van, aki dolgozik reggeltől estig fillérekért. Ezt pedig otthon kell csinálni. Csak akkor érdemes csinálni, ha tényleg akarod csinálni és komolyan veszed, mert az nélkül nem fog menni. Igazi, korrekt internetes munka csak komoly embereknek. Akiknek nem sikerült, azok kárognak. De miért nem sikerült nekik? Csak azok tudják, akiknek sikerült. Akiknek sikerült, azok tudják neked átadni az igazi módszert, miként és hogyan. 1999-óta működő cégről beszélünk. Azóta felemelkedő tendenciát mutatnak a statisztikák.
2012. okt. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csabi Mercury válasza:
Igen. A munka végzése megfelelően, az visz előre. Másképp nem lesz pénzed belőle. Amúgy, aki nagyon akarja, annak sikerül és nem kell 40 évig gürcölni. De csak annak ajánlatos, akiben meg van a mersz, a plusz, amitől kivételes lehet az a valaki, aki belekezd. Ez asszem reális válasz.
2014. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!