Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék majd a jövőben...

Szeretnék majd a jövőben Hollandiába költözni. Milyen végzettséggel tudnék ott elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Mérlegképes könyvelőnek fogok tanulni, de gondolom azzal nem nagyon mennék sokra odakint (eltérő szabályok meg ilyenek).Nem fizikai jellegű munkára gondoltam, és nem is mérnökösdire.Arra gondoltam, hogy történésznek/történelem tanárnak is tanulok majd, de ezzel sem mennék sokra gondolom. Nem tudom, kérlek segítsetek.

2012. máj. 10. 22:33
 1/5 anonim válasza:

Vannak negyedek amelyekben kifejezetten keresnek erős csinos fiatallányokat könnyű fizikai munkára, de szerintem fiatal férfiakat sem utasítanak vissza.


Egyébként meg külföldön mindig nehéz nem fizikai szakmában elhelyezkedni. Ugyanis ilyenekre elsősorban állampolgárokat, vagy régebben ott lévő bevándorlókat vesznek fel. olyanokat akik már több évet dolgoztak kint.

Esetleg ügynökségen keresztül hogy m,ajd kihívnak. Tanár meg végképp nem.

A legtöbben akik külföldre mennek auperkedéssel takarítással mosogatással kezdik, hosteskednek pincérkednek, gyárban dolgoznak. Viszont ha "bedolgoztad magad" már könnyebb rendesebb munkát is találni.


Legalábbis akiket én ismerek mind hasonlókat meséltek a külföldi szerencse próbálásról.

2012. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha Hollandiába akarsz dolgozni/élni ne felejts el flamandul tanulni, mert sokan abban a hitben vannak hogy elég az angol.
2012. máj. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 11. 21:25
 4/5 anonim válasza:
Szívesen máskor is :-)
2012. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
59%
A flamand Belgium nyelve, kissé a franciára hasonlít. Ha Hollandiába mész, hollandot tanulj, ha az északi részébe, akkor frízt.
2012. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!