Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb mennyit keres ma Magyarorsz...

Kb mennyit keres ma Magyarországon egy 5 éve a KPMG-nél dolgozó könyvvizsgáló?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
3-400.000 Ft nettó körül. DE nem 8 órát, hanem 12-16 órát dolgozik ezért az összegért. Emellett vállalja a folyamatos továbbképzéseket, tehát a szabadideje nagyobb részében tanul (mert ugye tanulmányi szabi nincsen).
2012. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! azt tudom,h mennyit kell dolgozni ezért a pénzért meg tisztában vagyok a továbbképzésekkel is.
2012. máj. 15. 23:37
 3/5 anonim válasza:
Nem értek egyet az előttem hozzászólóval. Én csak szeptemberben fogok náluk kezdeni, mint asszisztens, szóval csak közvetett információim vannak ismerőseim által akik már ott dolgoznak, illetve amiket nekünk mondtak. Aki 5 évet lehúz ennél a cégnél, az szinte 100%, hogy már nem asszisztensi pozícióban van, hanem feljebb, akár manager szinten is. Ott pedig már több a nettó fizu mint 3-400 000 Ft, és nincs annyi túlóra se. Nem akarok konkrét összeget írni, mert biztosat nem tudnék mondani, de én úgy vélem 400 000 fölött keres az aki tényleg keményen ledolgozott már 5 évet náluk. Még egyszer hangsúlyozom én még nem dolgozom náluk, csak jó pár ismerősöm, így nem tudok első kézből nyilatkozni:)
2012. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azt írod,hogy 400.000 fölött keres,ez nettó vagy bruttó?és ha már manager szinten van valaki,akkor mennyit kereshet?
2012. máj. 24. 09:12
 5/5 anonim válasza:
400.000 nettó-t értettem. Amennyire én tudom egy manager kb. 500.000 Ft-ot kap nettó. Persze nem könnyű odáig eljutni, de 5 év alatt ha valaki ügyes, kitartó, és érti is a dolgát egyáltalán nem lehetetlen.:)
2012. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!