Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felnött Iskolába kellett...

Felnött Iskolába kellett volna mennem letenni a 8 általánost de nem mentem igy elvonhatják a szociális segélyemet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 22:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ugyan is az a törvény van akinek nincs meg a 8 általános annak iskolába kel járni és én ezt elég nehezen tudom megoldani ugyan is két gyermekem van akiket nem tudtam volna kire hagyni a gyengébek kedvéért nincs aplyuk !!!!!!!!!!
2009. jún. 26. 22:48
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
látszik nincs meg az a nyolc osztály...
2009. jún. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Ez provokatív kérdés, szerintem.

De, ha valaki tényleg, ennyire hüly.e akkor arra legyen igaz a mondás: Aki hüly.e haljon meg:)

2009. jún. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

A szociális segélyt mindenképpen adni kell, ha rászorulsz, attól függetlenül, hogy mennyi iskolát jártál ki...


Azért a te saját érdekedben érdemes lenne legalább a 8 általános iskolát elvégezned. Könnyebben kapnál munkát!

(Sokan még diplomával is nehezen jutnak munkához.)


A gyerekeid miatt is el kellene végezned, legalább az alapokat : hogyan segíted majd őket a tanulásban?


Hetente 2x a gyerekeket ráhagyhatnád anyukádra, szomszédra, rokonra is.

2009. jún. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát, mindenképp végezd el szerintem is, és főleg a helyesírásnak feküdj neki :-)
2009. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
mint már azt irtam hogy elég nehéz iskolába járnom mertt hétfötöl -péntekig iskolába kellene meni reggel 7 töl 3 ig ugyan is ez egy felnöt kurzus ami 3 honapig egy folytába tart és senki nem válalja el a gyermekeimet nem hülyeségböl meg hecböl tetem fel ezt a kérdést mert nem tudom hogy igy fog e járni a segély mert valoszinü hogy el vonhatják akik ezt nem értik meg sajnálom de hüjék ki méljenek .
2009. jún. 27. 13:10
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Őszintén nem tudom, hogy ki a hülye:)

Aki nem tud leírni egy mondatod durva hiba nélkül, vagy az, aki normálisan jár/járt iskolába, vannak céljai, Jeles érettségit szerzett és a felvételi pontszáma duplája annak, mint ami a szakjára kell. És, ha most arra hivatkoznál, hogy a jó családi háttér, akkor elárulom, hogy néha kenyérre alig van, de tudjuk, hogy a család után a tudás a legnagyobb érték, mert azt nem vehetik el tőled. Tudjuk, hogy a tudásunkkal előrébb vihetnénk ezt az országot, ha nem lennének olyanok, mint TE, akik csak segélyért kuncsorogni tudnak, de a tanulás és a munka az derogál.

Ez a véleményem, lehet lepontozni. Ja és lesz@rom, hogy cigány vagy-e vagy magyar, nem érdekel, mert primitív bunkó vagy!

2009. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem megsértődni kell, hogy leírtuk a véleményünket, amig mi keményen a suliba jártunk, Neked más dolgod nem volt, csak széttenni a lábad, és jött a két gyerek. Úgyhogy kár lehülyézni bárkit is, de valóban hülyék voltunk, hogy egyáltalán írtunk Neked. Kár volt. És lehet engem is lepontozni, és maximálisan egyetértek az előttem szólóval, meg az előttem szólókkal! De az összes válaszadó írásába nem volt annyi hiba, mint a Te 1 mondatodba. Ezen kéne elgondolkodni, és nem a segélyt követelni.
2009. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 baranyi kálmanné ***** válasza:
25%
De meg kérdeztétek miért nem járt iskolába?Ha nem mingyá le bukoztok valakit .Neked nincs gyereked akit egyedűl kell nevelni?Ha eltudná helyezni a gyerkeit biztos nem segély állna sorba hanem dolgozna .Nem bunkozni kénne ha nem tanácsokat adni neki.
2009. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Ti egy osztályba jártatok! A helyesírásod kísértetiesen hasonlít a kérdezőére! :-)
2009. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!