Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felnött Iskolába kellett...

Felnött Iskolába kellett volna mennem letenni a 8 általánost de nem mentem igy elvonhatják a szociális segélyemet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 22:45
1 2
 11/20 baranyi kálmanné ***** válasza:
19%
De jo hogy te ilyen okosvagy őrüljneki.
2009. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 baranyi kálmanné ***** válasza:
27%
Lehetet volna belőld tanár is.
2009. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%
Hát,igen, mert a Lehetett-et legalább le tudom írni. 2 t-vel írják nálunk. És ez csak egy példa a remek helyesírásodra! De nem is vitázom Veled tovább, mert rossz olvasni ahogyan írsz, meg minél inkább belemerülünk, csak Magad járatod le, hogy mennyire nem tudsz helyesen írni. Szerintem ahelyett, hogy itt velem-velünk vitatkozol, vedd elő szépen a helyesírási szótárt, és a legelemibb szavakat-kifejezéseket nézd át!
2009. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 baranyi kálmanné ***** válasza:
25%
Nagyon jol meg tanultá helyesen irni ,most már járjá illem orákrra kővetkező pár évbe.Nem vagyok egy zseni ,de 5 emberből biztos nem tud helyesen irni 3.Szerintem látogass el olyan oldalra ,ahol olyan zsenik vannak mint te ,kőszike!!!nem lehet mindenki irástudo vagy zseni ha olyan sok zseni volna főldőn nem itt tartanák .
2009. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
ilyen helyesírási hibáktól sírni tudnék...8éves kisöcsém nem ir ennyire rosszul,pedig még csak az elsőt járta ki:D
2009. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 baranyi kálmanné ***** válasza:
0%
21:02 Látod milyen okos vagy ,most már tanuld meg hogy nem lehet minden ember egyforma ,akkor nem itt tartana a világ ha minden ember egyformán okos volna.Lehet hogy tudsz irni de gondolkodni nem .
2009. júl. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 baranyi kálmanné ***** válasza:
0%
Remélem az őcsédnek ,nem mutatsz rossz példát,te zseni
2009. júl. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Szia 21.02-es! Maximálisan egyetértek Veled! Hiába pontoz le minket ez a nagyokos válaszoló, nekünk nincs mit szégyellni :) Mi nemcsak a segélyért ácsingózunk, és főleg nem kérünk segitséget a papirok kitöltéséhez, Őt meg jól kiröhögik még ott is :-)))) Attól, hogy nyomogatod a piros kezecskéket, még nem leszel nagyobb :-))
2009. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
ÉS 20:01-essel?:D Egyébként én voltam a 20:01-es és fenntartom a véleményem! Pontozz le újra! Kérlek! Ettől te nem leszel több és én nem leszek kevesebb, de, ha a te primitivizmusodat kielégítni, take it easy;) Mi magyarok nem törődünk az ilyesmikkel, nekünk valahogy fontosabb, hogy tudjunk írni és legyen önálló véleményünk:D
2009. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
42%
20.01-es! Bocsi, hogy kihagytalak, de Veled is egyetértek :)) Csak már annyira nem olvastam vissza :)) Nem tudom miért lettünk lepontozva, biztos megint itt járt ez az IQ bajnok, és nem tetszett, hogy megmondtuk a véleményünket :-)))))
2009. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!