Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthonról végezhető munka?

Otthonról végezhető munka?

Figyelt kérdés

Tud valaki esetleg otthonról végezhető munkalehetőségekről?


Egyetemista vagyok, bejárós és elég távol lakom az egyetememtől, így a napi bejárásokkal, meg a kaotikus vonatmenetrenddel nem tudom összeegyeztetni hogy az egyetemem mellett vállaljak munkát, ugyanakkor a szülővárosom környékén is kevés munkalehetőség van - sajnos szinte semmi ami rugalmas lenne eléggé ahhoz hogy esti műszakban dolgozhassak.


Persze albérlet megoldás lehetne, azonban sajnos drága és a családi kasszából nem tudjuk megoldani - kollégiumi férőhelyekkel pedig mindenki tudja hogy mennek a dolgok, aki ismeri az eljárást.


Így ha esetleg lehetőség lenne online munkavégzésre rugalmas időpontokban - heldesk chat felületen pl, vagy online tanfolyam anyagok összeállítása, akármi - akkor azt szívesen venném.


Mérnök Informatikusnak tanulok és rendszergazdai végzetségem már van korábbi technikumból. Programozással foglalkoztam (C,C++,Java...), illetve 3D-s grafikával hobbiszinten (Blender, Maya).



2012. máj. 21. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem vállalsz bármilyen szakmába vágó munkát és beszéled meg, hogy otthonról dolgoznál? Kevés olyan hely van, ahol a fejlesztőtől elvárják, hogy 8-4-ig üljön az irodában.
2012. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én elég kevés ilyen céggel találkoztam. Az egyik nagyobb informatikai cég pedig Debrecenben (ott tanulok) az IT Services Kft., akiknek bár a profiljukba esek, de főleg helpdesk-eseket keresnek és főleg a Bölcsészkarról vesznek fel, mivel nekik nyelvtudás kell (ami bár nekem is bőven megvan), de a bölcsészeket alacsonyabb órabérben foglalkoztathatja, mintha informatikusokat venne fel ilyen munkára.


Komolyabb álláshoz pedig megkövetelik hogy legyen gyakorlatod valamilyen más cégnél.

2012. máj. 21. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor ne komolyabb állást keress :) Sajna Debrecenben nem vagyok ismerős, de Budapesten dolgoztam egy "komolytalan" cégnek, ahova kimondottan diákokat vettek fel, és lehetett otthonról dolgozni. Csak heti egy meetingen kellett persze megjelenni. De a lényeg, a fizetésünk teljesen komoly volt :D

Nyugodtan keress kisebb cégeket, ők általában úgyis rugalmasabbak.

2012. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!